Reklama

Glass Land Sp. z o.o.

Glass Land Sp. z o.o.
Gliwicka 204
40-860 Katowice

tel.: +48 32 254 93 11
fax.: +48 32 254 93 11

Mapa lokalizacji firmy Glass Land Sp. z o.o.
pokaż na mapie

Szanowni Państwo !

Nasza firma istnieje od 1987 roku, kiedy to zaczynaliśmy jako typowy zakład szklarski. Posiadamy bogate doświadczenie w pracy ze szkłem, produkcji gablot alumniowych, szkleniu  dachów, ścian, drzwi, podłóg, stopni i balustrad. Jednak wciąż się rozwijamy a wraz z rozwojem zmienia się nasza oferta.

Obecnie zakres naszej działalności obejmuje:

  • import i dystrybucję podnośników próżniowych i robotów do szkła
  • wynajem podnośników i manipulatorów do szkła
  • ramową i bezramową zabudowę tarasów
  • konstrukcje szklane

Priorytetem działalności GLASS LAND jest  spełnienie oczekiwań i wymogów naszych Klientów w zakresie doboru odpowiednich podnośników, robotów i urządzeń do produkcji, montażu oraz transportu szkła i okien.

Ambicją naszej firmy jest dostarczanie najlepszych rozwiązań majacych na celu poprawę bezpieczeństwa pracy oraz pokonanie ograniczeń związanych z produkcją oraz montażem szkła.

Ponadto staramy się ciągle doskonalić i podnosić jakość naszych usług by realizować jak najlepsze projekty w zakresie trwałości, bezpieczeństwa oraz estetyki wykonania.

Wieloletnie doświadczenie i doskonałe wyniki pozwoliły nam na otrzymanie tytułu „Firmy Partnerskiej w zakresie produkcji konstrukcji aluminiowych w systemach Aluprof”.

Wszystkie stosowane przez nas produkty posiadają odpowiednie certyfikaty, atesty i spełniają obowiązujące normy.

Przedstawiając naszą firmę i naszą ofertę mamy nadzieję, że zachęcimy Państwa do nawiązania z nami owocnej i długotrwałej współpracy.

Zapraszamy!

Reklama