Reklama

GERDA Sp. z o.o.
Sokołowska 49
05-806 Komorów

tel.: 22 329 10 30

FacebookYoutube
Mapa lokalizacji firmy GERDA Sp. z o.o.
pokaż na mapie

O FIRMIE:

 

GERDA działa na rynku zabezpieczeń od 1987 roku, osiągając w tej dziedzinie pozycję lidera. Przez 30 lat działalności wykształciliśmy Zespół doskonałych fachowców (inżynierów, konstruktorów, technologów). Powszechnie znane z wysokiej jakości drzwi, zamki, kłódki, w tym te o zwiększonej odporności na włamanie, to efekt wprowadzenia innowacyjnych technologii i rozwiązań produkcyjnych. Zgodnie z oczekiwaniami odbiorców, GERDA przywiązuje dużą wagę do estetyki i wzornictwa swoich produktów, stara się stale je udoskonalać, tak by sprostać potrzebom rynku, a przede wszystkim wymaganiom Klientów.

Gerda stawia na wysoką jakość oferowanych produktów a zarazem na powszechną ich dostępność – zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Służy temu dobrze rozwinięta sieć dystrybutorów i przedstawicieli, zarówno na terenie kraju, jak i za granicą, która realizuje zamówienia hurtowni, supermarketów oraz współpracuje z biurami architektoniczno- projektowymi, generalnymi wykonawcami inwestycji budowlanych, spółdzielniami mieszkaniowymi, zarządami przedsiębiorstw oraz instytucjami publicznymi.

Stały wzrost udziału w rynku inwestycyjnym, rosnąca sprzedaż i zadowolenie naszych Kontrahentów z jakości  oferowanych  przez nas drzwi i serwisu, to kolejne powody do satysfakcji. Badania pokazują, że blisko 70 proc. ankietowanych  firm developerskich i budowlanych zna doskonale produkty oraz markę GERDA.

Nasz profesjonalizm został zauważony na rynku krajowym oraz zagranicznym i uhonorowany szeregiem nagród i wyróżnień.

 

AKTUALNOŚCI:

 

grudzień 2016

GERDA CIESZYN TO NIE MY!

W oparciu o zaufanie do naszych produktów, a przede wszystkim marki GERDA informujemy, że Gerda Sp. z o.o. posiada zastrzeżone znaki towarowe i używanie ich bez zgody właściciela jest naruszeniem prawa ochronnego, któremu podlega zastrzeżony znak towarowy.

W związku z napływającymi informacjami i zapytaniami informujemy, że firma działająca w Internecie pod adresem www.gerda.cieszyn.pl - to nie my!

Nie jest to nawet nasz Partner handlowy, a produkty oferowane w zakładce OFERTA 2016, seria Bastion nie są produktami Gerda Sp. z o.o.

 

listopad 2016

Certyfikat Wiarygodności Płatniczej dla GERDY!

Miło nam poinformować, iż całościowa ocena kondycji finansowej Gerda Sp. z o.o., w szczególności zdolność do terminowego regulowania zobowiązań została oceniona jako bardzo dobra i nasza firma zdobyła prestiżowy Certyfikat Wiarygodności Płatniczej.

Więcej informacji

 

Poznaj nasze filmy