Reklama

FREZWID sp. j.
ul. Piłsudskiego 7B
32-050 Skawina

tel.: 012 2763351
fax.: 012 2765068

Mapa lokalizacji firmy FREZWID sp. j.
pokaż na mapie

Zakład Produkcyjno-Handlowy "Frezwid" sp. j. jest firmą prywatną, zajmującą się produkcją narzędzi do obróbki drewna, PCV i metali kolorowych. Są to frezy tarczowe i trzpieniowe z nakładkami widiowymi HM oraz ze stali kobaltowej HSS, piły tarczowe HM, noże HSS ze stali kobaltowej do strugarek oraz maszyny używane w produkcji okien drewnianych i PVC / PCV.

Część wyżej wymienionych narzędzi jest produkowana seryjnie, na wyróżnienie zasługują zestawy frezów do produkcji Euro-okien, Smart Set Tools Light, drzwi, boazerii czy parkietu. W przypadku obróbki PVC / PCV i Al., zdecydowana większość polskich wytwórców okien plastikowych czy aluminiowych produkuje je używając narzędzi naszej firmy. Zakład wykonuje również narzędzia według nietypowych zamówień klientów, które projektowane są we własnym biurze konstrukcyjnym. Niezależnie od produkcji firma świadczy również usługi w zakresie ostrzenia i regeneracji narzędzi dostarczanych przez klientów.

Od początku działalności (1983 rok) największym priorytetem była jakość oferowanych produktów oraz usług. Tylko w ten sposób możliwe było osiągnięcie pełnego zadowolenia nabywców oraz wysokiej pozycji na rynku narzędzi skrawających. Szczególna troska najwyższego kierownictwa dotyczy nieustannego rozwoju kadry oraz systemu zarządzania. Przez cały okres działalności realizowane są liczne inwestycje związane z doskonaleniem parku maszynowego, dzięki czemu zakład stał się jednym z najnowocześniejszych w Europie - zakładem na miarę XXI. wieku.

Duży nacisk położono na wdrożenie systemu zapewnienia jakości wg normy PN-ISO 9001, a certyfikat zgodności systemu zapewnienia jakości z normą został przyznany w październiku 2001 roku przez PCBC oraz IQNET.

Dbając o proekologiczną produkcję oraz ciągłe działania w zakresie poprawy warunków i organizacji pracy przyczyniające się do wzrostu bezpieczeństwa i higieny pracy firma przystąpiła do budowania Zintegrowanego Systemu Zarządzania zgodnego z normami PN-EN ISO 9001:2001, PN-EN ISO 14001 oraz PN-N 18001.

Nowoczesne urządzenia wykorzystywane w procesie produkcji zapewniają ZPH "Frezwid" sp. j. wysoką jakość i powtarzalność produkowanych wyrobów oraz znaczną oszczędność materiałową i wysoką wydajność. Poprze skutecznie realizowaną politykę Zintegrowanego Systemu Zarządzania firma dąży do uzyskania i utrzymania pozycji Krajowego Lidera pod względem poziomu jakości swoich produktów. Współpracuje z producentami surowców w kraju i Europie, kwalifikowanych przede wszystkim na podstawie certyfikowanych systemów jakości - dostarczających surowce najwyższej jakości.

Dzięki konkurencyjnym warunkom, wysokim kwalifikacjom pracowników oraz szybkiej realizacji zamówień przedsiębiorstwo pozyskało zaufanie wielu klientów. Do grona klientów należy wiele renomowanych przedsiębiorstw.

Poznaj nasze filmy