Reklama

FIMTEC-POLSKA Sp. z o.o. Sp.k.
Skórzewska 27
62-081 Wysogotowo

tel.: +48 61 8142900
fax.: +48 61 8142900

Facebook
Mapa lokalizacji firmy FIMTEC-POLSKA Sp. z o.o. Sp.k.
pokaż na mapie

Fimtec-Polska z miejscowości Wysogotowo jest od 1997 roku dostawcą maszyn i urządzeń do produkcji stolarki okiennej z PCV i aluminium. Współpracujemy z najlepszymi producentami maszyn z całej Europy, zapewniając naszym Klientom kompleksowe doradztwo na ich drodze rozwoju. 

Strategią naszej firmy jest dostarczanie producentom stolarki okiennej maszyn spełniających najwyższe, wysublimowane oczekiwania techniczne i technologiczne. Fimtec wybiera z palety produktów swoich dostawców i oferuje wyłącznie te modele maszyn, które zapewniają ich Użytkownikom przemysłową wydajność produkcyjną zachowując przy tym swoje wysokie walory techniczne przez wiele lat.

Najlepsze rozwiązania technologiczne wymagają zapewnienia profesjonalnej obsługi serwisowej. Fimtec znany jest z wyznaczania na polskim rynku poziomu jakościowego obsługi serwisowej. W dziale technicznym naszej firmy pracują wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, dzięki czemu możemy z pełną odpowiedzialnością oferować naszym Klientom najnowocześniejsze maszyny sterowane numerycznie. Zespół techników z dużym stażem oraz bezcennym doświadczeniem zyskał już Państwa zaufanie, czego potwierdzeniem jest rosnąca liczba Klientów korzystających z jego usług. Obecne działanie Fimtec-Polska zmierzają do podniesienia standardu obsługi serwisowej oraz wypracownia i wdrożenia nowego modelu współpracy z naszymi Klientami w całej Polsce.

Dla dynamicznie rozwijających się producentów stolarki przygotowaliśmy specjalną ofertę maszyn, oferowanych pod marką handlową HI-TEC. Urządzenia wchodzące w jej skład charakteryzują się szczególnie wysoką jakością wykonania oraz nowatorską konstrukcją.