Reklama

EUROCOLOR Sp. z o.o.
ul. Toszecka 47
44-120 Pyskowice

tel.: +48 32 722 45 45
fax.: +48 32 722 45 46

FacebookYoutubeTwitter
Mapa lokalizacji firmy EUROCOLOR Sp. z o.o.
pokaż na mapie

# Serce domu

# Razem tworzymy przyszłość

# Razem tworzymy Eurocolor 

Istniejemy, bo wiemy, jak ważne bywają najzwyklejsze momenty naszego życia

Chcemy w nich uczestniczyć i tworzyć najpiękniejsze ramy dla Twoich wyjątkowych chwil. Oto historia firmy, która powstała po to, by zapewnić milionom osób na całym świecie, każdej kochającej się rodzinie ciepło i bezpieczeństwo prawdziwego domu.

Szanujemy naszych Klientów, dlatego zawsze staramy się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Robimy wszystko, aby być marką w pełni przyjazną i cieszymy się z tego, że nasi Partnerzy to doceniają. Współpraca z nami jest prosta i przyjemna. 

Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, dzięki któremu nasze produkty trafiają do tysięcy domów. Nasz produkt jest uosobieniem nowoczesności, technologii i bezpieczeństwa.

Firma Eurocolor jest partnerem, któremu można bezgranicznie zaufać. Liczą się dla nas relację międzyludzkie, szczerość i nieustanna chęć rozwoju.

Ponadto marka EUROCOLOR stanowi symbol jakości, który podnosi samoocenę klienta. 

Firma EUROCOLOR została założona w 1996 roku. Ideą było stworzenie przedsiębiorstwa produkującego wysokiej jakości okna i drzwi oraz rolety.

Stawiając na jakość oferowanych produktów, firmie EUROCOLOR od samego początku towarzyszą duże inwestycje w zakresie produkcji, systemu obsługi handlowej oraz dystrybucji.

Stąd też w niedługim czasie nowoczesne, sterowane komputerowo linie produkcyjne, znalazły swoje miejsce w nowo wybudowanej, zgodnej z normami międzynarodowymi hali produkcyjnej. W odpowiedzi na istniejące zapotrzebowanie oraz w celu usprawnienia obsługi coraz to większej liczby odbiorców w 2007 roku uruchomiono kolejny zakład z centrum produkcyjno-magazynowym oraz biurowcem, zawsze serdecznie goszczącym klientów firmy.

Systematycznie powiększana baza transportowa jest gwarancją sprawnego i szybkiego dotarcia z zamówieniami do klientów. Dlatego też firma EUROCOLOR zawsze jest w stanie zapewnić swoim kontrahentom bardzo krótkie terminy realizacji zamówień oraz wysoką jakość obsługi.

Naszej firmie, na co dzień przyświeca idea – jakość zawsze na pierwszym miejscu! Dlatego też każdy, nawet najmniejszy, element produktu EUROCOLOR gwarantuje doskonałą spójność w osiągnięciu bezpiecznej gwarancji, długoletniej żywotności i funkcjonalności wyrobu. Współpracujemy z ośrodkami badawczymi, oznakowujemy swoje produkty znakiem CE. Posiadamy swój własny, wewnętrzny system kontroli jakości – EUROCOLOR Quality.

EUROCOLOR został również laureatem nagrody „VIP – Najlepsze okna i drzwi” w kategorii „ Najlepsze energooszczędne okno PVC”. To prestiżowe wyróżnienie, przyznawane jest przez najważniejsze wydawnictwo branżowe „Forum branżowe” oraz portal infookno.pl pod patronatem merytorycznym Związku Producentów, Dostawców i Dystrybutorów „Polskie Okna i Drzwi”.

Poznaj nasze realizacje