Reklama

ESCO - POLSKA Sp. z o.o.

ESCO - POLSKA Sp. z o.o.
Annapol 19A
03-236 Warszawa

tel.: (022) 679 25 22
fax.: 022 6785667

Mapa lokalizacji firmy ESCO - POLSKA Sp. z o.o.
pokaż na mapie

Esco Polska Sp, z o, o. jest firmą handlową specjalizującą się w sprzedaży okuć budowlanych do ślusarki metalowej, systemu profili stalowych esco-ferrowic oraz systemów automatyki do okien i drzwi. Jest firmą siostrzaną Esco Bausysteme GmbH w Niemczech, która należy do najważniejszych przedsiębiorstw w swojej branży w Europie. Esco Polska działając od 1995 roku na polskim rynku zdobyła trwałą pozycję eksperta w swojej dziedzinie oraz zaufanie wielu klientów.

Bogaty, wciąż aktualizowany i dopasowywany do bieżących wymagań rynku asortyment produktów i stale unowocześniany zakres usług gwarantują silną pozycję firmy na rynku.

Począwszy od: A jak automatyka do drzwi, poprzez O jak otwieracze do naświetli, P jak przegrody przeciwpożarowe aż po Z jak zamki i zawiasy okienne - każdy Klient znajdziew naszej ofercie nie tylko produkty uznanych marek o najwyższych standardach jakościowych, otrzyma również obiektywną poradę, co w danej sytuacji jest dla niego optymalnym rozwiązaniem. Jako jeden z liderów tej branży jesteśmy w stałym kontakcie z niemal wszystkimi uznanymi producentami z całej Europy. Naszemu systemowi dystrybucji zaufały tak znaczące przedsiębiorstwa jak: DORMA, GEZE, DUCO, Roto, Savio, Dr. Hahn i inne.

Reklama