Reklama

DRUTEX S.A.
ul. Lęborska 31
77-100 Bytów

tel.: 059 8229101
fax.: 059 8229103

FacebookYoutube
Mapa lokalizacji firmy DRUTEX S.A.
pokaż na mapie

Drutex  jest  wiodącym  producentem okien   pionowych  w   Europie.  Na powierzchni ponad 95 tys.m2 każdego  dnia  powstaje  do  7000 okien.  W   swojej  ofercie,   oprócz  produktów  z   PVC,  posiadamy   okna i drzwi z aluminium, drewna, systemy drewniano-aluminiowe jak również  fasady i  rolety.  Jako  jedna  z  niewielu  firm  w  branży, jesteśmy także producentem szyb zespolonych, posiadamy  nowoczesną  hartownię  szkła  oraz wytwarzamy własne profile PVC.

 

Własny dział B+R oraz laboratorium badawcze umożliwia nam tworzenie autorskich produktów i nowoczesnych rozwiązań wyróżniających się zaawansowaniem technologicznym, innowacyjnością i wyznaczających standardy na międzynarodowym rynku stolarki. Naszą sieć handlową tworzy ponad 4500 partnerów na całym świecie.  Oferujemy  swoje  produkty  w  większości  krajów  europejskich,  a  także  w USA,  Meksyku, Australii i na Bliskim Wschodzie.

 

Wyróżniamy się elastycznością i szybkością  działania.  Dysponujemy  flotą  ponad  300 nowoczesnych pojazdów,  co  w  połączeniu  ze  sprawną  organizacją  sprawia,  że zapewniamy najkrótsze na rynku terminy realizacji zamówień wraz z dostawą – tylko 7 dni w całej Europie.

 

Produkty DRUTEX spełniają międzynarodowe normy i standardy jakościowe, czego wyrazem są liczne certyfikaty, atesty i dopuszczenia techniczne wydane przez krajowe   i   zagraniczne   instytucje  certyfikujące.  Potwierdzeniem   nowoczesności i wysokiej jakości naszych produktów są również nagrody i wyróżnienia przyznane przez Klientów i niezależnych ekspertów na całym świecie.

 

Okna konstruujemy od zera – od idei, przez projekt, prototyp i gotowy produkt. Tworzymy stolarkę szytą na miarę i odpowiadającą indywidualnym potrzebom Klientów. Każdy produkt DRUTEX jest inny. Opracowujemy technologie, których fundamentem   jest   innowacja   i   przywiązanie  do   detali.   Czerpiąc   z   tradycji i jednocześnie uwzględniając wymogi nowoczesności, nasi inżynierowie budują dziś okna   przyszłości,  które  są  wyrazem  niepowtarzalności,  unikatowości  rozwiązań  i nowoczesnego designu. Takie podejście pozwoliło nam na jasne sformułowanie jednej z najistotniejszych cech naszych produktów – połączenia inteligencji i designu, tradycji z postępem.

 

Tę filozofię doceniają Klienci na całym świecie wybierając okna DRUTEX, które wyróżnia innowacyjność i indywidualny styl.

 

DRUTEX - Engineered for you!

 

zobacz więcej 

Poznaj nasze filmy

Poznaj nasze realizacje