Reklama

DOBROPLAST Fabryka Okien Sp. z o.o.
Stary Laskowiec 4
18-300 Zambrów

tel.: +48 86 276 35 00

FacebookLinkedin
Mapa lokalizacji firmy DOBROPLAST Fabryka Okien Sp. z o.o.
pokaż na mapie

Dobroplast Fabryka Okien Sp. z o.o. to przodujący producent okien i drzwi wejściowych w Polsce i w Europie. Dobroplast oferuje pełen asortyment okien aluminiowych i PVC, drzwi wejściowych i rolet.

Siedziba główna znajduje się w Starym Laskowcu koło Zambrowa, gdzie firma została założona w roku 2000. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i ciągłemu doskonaleniu technologii produkcji Dobroplast jest w stanie oferować swoim klientom najwyższą jakość produktów.

Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy stale pracują nad udoskonaleniem produktów i wprowadzeniem nowych rozwiązań.

 

Dbamy o kondycję domów i mieszkań. 

Jak Dobroplast może poprawić kondycję naszych domów i mieszkań? Całościowo, ponieważ to od stanu okien zależy w dużej mierze zachowanie ciepła, utrzymanie ciszy i poczucia bezpieczeństwa w ich wnętrzach. Ilość wpadającego światła i właściwa wentylacja. A w efekcie Twoje lepsze samopoczucie.

Wewnętrzna harmonia – o to okna Dobroplast zadbają najlepiej.

Nowoczesne okna PVC gwarantują znakomitą termoizolację i energooszczędność. Redukują ilość traconego ciepła i wpływają na wysokość opłat za zużycie energii oraz ciepła – efektywnie dbają o nasze finanse. Ich wysoka dźwiękoszczelność ochroni nas przed zewnętrznym hałasem nawet w samym centrum miasta. A wyśrubowane normy bezpieczeństwa zagwarantują najlepszą obronę przed ryzykiem włamania.

To nie wszystko – współczesne okna z PVC produkowane przez Dobroplast są trwałe i długowieczne. Można je poddawać wielokrotnemu recyklingowi, ponieważ wszystkie ich składowe – szkło, plastikowe profile jak i stalowe wzmocnienia, w 100% podlegają powtórnemu przetworzeniu. Nasze lepsze samopoczucie wynikać więc może także i z autentycznej troski o stan środowiska naturalnego – dzięki ograniczeniu ilości generowanych śmieci i zamkniętemu obiegowi surowców.