Zmiany w zespole organizacyjnym targów

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Nowym dyrektorem targów DREMA i FURNICA został Miłosz Matelski. Przejmie obowiązki dotychczasowego szefa projektu – Tomasza Kobierskiego, który jako Dyrektor Grupy Produktów MTP odpowiada za strategię rozwoju kluczowych dla branży drzewnej i meblarskiej targów.

Cieszę się, że moja rekomendacja została uznana przez Zarząd MTP i mam nadzieję, że targi DREMA i FURNICA wiele skorzystają na tej decyzji – mówi Kobierski. – Pan Matelski jest osobą cieszącą się dużym zaufaniem nie tylko w strukturach naszej firmy, ale także wśród wystawców i partnerów biznesowych.
Miłosz Matelski jest związany z organizacją targów od przeszło 3 lat. Koordynował m.in. organizację Fabryki Mebli – specjalnej przestrzeni prezentacyjnej targów DREMA i FURNICA 2007. Pomysłów mu nie brakuje i zapowiada, że przyszłoroczne edycje obu imprez będą jeszcze bardziej interesujące.

Osiągnięcie maksymalnej korzyści z udziału w targach, zarówno przez wystawców jak i zwiedzających, jest naszą ambicją. Dlatego planuję kontynuować politykę dynamicznego rozwoju w oparciu o inicjatywy mające na celu jeszcze bardziej uatrakcyjnić formułę targów DREMA i FURNICA – mówi Matelski.

Wg zapowiedzi organizatorów targi DREMA i FURNICA 2008 odbędą się w dniach 1 – 4 kwietnia, nieco wcześniej niż tradycyjnie. Zmiana terminu oferuje decydentom z branży drzewnej i meblarskiej większy komfort podejmowania decyzji biznesowych na podstawie informacji zebranych podczas targów.

Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
www.drema.plReklama
#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!