| Wyświetleń:1096

RAPID – nowe maszyny do cięcia i obróbki profili z PCV i aluminium

To jest artykuł testowy, link podglądu artykułu w danej kategorii, znajduje się poniżej
Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Centrum tnąco-obróbcze RAPID Optima VI.

fot. URBAN

Centrum tnąco-obróbcze RAPID Optima VI.


Moduł cięcia w centrum tnąco-obróbczym RAPID Optima VI.

fot. URBAN

Moduł cięcia w centrum tnąco-obróbczym RAPID Optima VI.

Piła dwugłowicowa RAPID DGL 260.

fot. URBAN

Piła dwugłowicowa RAPID DGL 260.

Cięcie dwóch profili na pile RAPID DGL 260.

fot. URBAN

Cięcie dwóch profili na pile RAPID DGL 260.

Firma URBAN POLSKA wprowadziła na polski rynek nowe maszyny do cięcia i obróbki profili z PCV i aluminium. Jest to centrum tnąco-obróbcze RAPID Optima VI i piła RAPID DGL 260.

» RAPID Optima VI – szybkość i elastyczność

RAPID Optima VI to centrum o wysokiej wydajności służące do cięcia i obróbki profili okien i drzwi z PCV. Zastosowane technologie gwarantują idealną dokładność wymiarową i kątową. Prędkość centrum do cięcia Optima VI jest jeszcze szybsza i jeszcze efektywniejsza w stosunku do poprzednich wersji tej maszyny. Nowoczesne elementy sterowania High-Tech pozwalają na bardzo szybkie procesy cięcia i obróbki. Całkowicie odnowiona wizualizacja Optimy VI oferuje szybką i prostą orientację w zintegrowanej sekcji menu, a obsługa jest nawigowana logicznie i intuicyjnie dzięki różnym oknom dialogowym. Układ tarczy w V pozwala na jednoczesne cięcie i docinanie profili w krótkim czasie. Używając tego centrum tnącego, podczas jednej zmiany może zostać wyprodukowanych do 320 jednostek/8 godzin.

» RAPID DGL 260 – nowy wymiar cięcia

RAPID DGL 260 to piła do podwójnego cięcia ukośnego profili okiennych i drzwiowych w PCV, aluminium oraz drewnie. Maszyna zaprojektowana została z myślą o cięciu z idealną dokładnością wymiarową i kątową. Jest to 3-osiowa, precyzyjnie sterowana piła do podwójnego cięcia ukośnego z bezstopniowym, automatycznym przestawieniem agregatu od 20° do 135° i z dokładnością kątów 0,01°. Jest ona zaprojektowana zarówno do wykonywania  prac specjalnych (cięcia dla kąta ostrego), jak i wysoko elastycznej seryjnej produkcji. Producenci okien z PCV i aluminium bardzo cenią piłę do podwójnego cięcia RAPID, szczególnie za jej niezawodność, znakomitą jakość cięcia i od lat gwarantowaną precyzję. Dzięki średnicy tarczy 600 mm jest możliwe cięcie profili parami do głębokość zabudowy profilu 100 mm. Całkowita szerokość cięcia wykonywana jest do 225 mm.
#

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

URBAN POLSKA Sp. z o.o.

68-200 Żary
ul. Gospodarcza 7
tel.: 068 4787800
Fax: 068 4787801
e-mail: office@u-r-b-a-n.pl
https://u-r-b-a-n.pl