| Wyświetleń:464

Flex7 – elastyczne uszczelnienie do okien

To jest artykuł testowy, link podglądu artykułu w danej kategorii, znajduje się poniżej
Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Środek uszczelniający Flex7

fot. Gato Group

Środek uszczelniający Flex7


Środek uszczelniający Flex7

fot. Gato Group

Środek uszczelniający Flex7

Sezon grzewczy w pełni. Mimo że aura w tym roku wydaje się nam sprzyjać, to i tak szukamy dodatkowych sposobów na możliwie jak największe oszczędności w tym zakresie. Często problemem są nieodpowiednio uszczelnione okna.

Flex7 to elastyczny środek uszczelniający na bazie polimerów MS z linii produktów TEC7. Flex7 został wyprodukowany w Europie, a jego producent – belgijska firma Novatech – od kilkunastu lat z powodzeniem sprzedaje go na wielu rynkach europejskich. Do Polski trafił on stosunkowo niedawno – od marca tego roku jego dystrybucją w Polsce zajmuje się firma Gato Group Poland, a od września jest on dostępny w sprzedaży w marketach sieci Platforma dla Remontu i Budowy.

Flex7 jest prosty w aplikacji, a ruchoma końcówka pozwala na dotarcie w każdy kąt bez zbędnego gimnastykowania się. Jak wyjaśnia producent, Flex7 zachowuje swoją elastyczność na poziomie 600% nawet po całkowitym wyschnięciu, dzięki temu jest odporny na drgania i nie skruszy się ani nie będzie odpadać. Ponadto bez problemu można po nim malować – nawet w krótkim czasie po położeniu.

#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!