MONTEX, czyli osłony okienne z 21-letnim stażem

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

MONTEX powstał w 1993 roku. Istniejąc 21 lat na rynku, zdążył zdobyć doświadczenie poparte bardzo dobrą jakością produktów. Firma z powodzeniem rozwija się, produkuje i sprzedaje elementy osłonowe do wnętrz i na zewnątrz domu. W stałej ofercie znajdują się rolety materiałowe, żaluzje pionowe, żaluzje poziome, rolety materiałowych w kasecie, rolety zewnętrzne, moskitiery, maty bambusowe i inne. Rozmawiamy z Kamilem Kruszewskim z MONTEX.

Jak powstał MONTEX?

Naszą wizją było stworzenie firmy niekoniecznie największej, ale najlepszej. Tak więc MONTEX jest partnerem, który dzięki rozwiniętej sieci sprzedaży oferuje kompetencję, wiarygodność i gwarancję dobrej współpracy. W początkowych planach mieliśmy zajmować się montażem garaży, bram itp. Sama nazwa składa się z dwóch części: MONT – montaż, a X – oznacza, że do końca nie wiedzieliśmy, czym zamierzamy zajmować.

W końcu zdecydowaliście się na kształt działalności. Co było później?

Na początku zawsze jest ciężko, coś w rodzaju chaosu – brak dostatecznych ilości tkanin/materiałów, co powodowało, że nie było stałych kolekcji – wymiana wzorników co dostawę towaru. Za to teraz zapewniamy bogatą kolekcję i jej ciągłość :)

A co głównie oferujecie?

Głównymi produktami firmy są rolety MINI i rolety "DZIEŃ i NOC" MINI, ponieważ ich produkcja jest największa z powodu bogatego wyboru tkanin, prostego montażu i korzystnej ceny. Nasza oferta skierowana jest do każdego: zarówno klienta indywidualnego, jak i do odbiorcy hurtowego. Jeśli zaś chodzi o półprodukty, to korzystamy z wiodących dostawców Polskich, jak również areny zagranicznej, którzy prezentują się na międzynarodowych targach budowlanych.

A jak Wam minął zeszły rok? Co planujecie w przyszłości?

Jeśli chodzi o miniony rok, to trudno jest nam to ocenić, ponieważ nie prowadzimy statystyk, nie szukamy kryzysów ani spadków. Po prostu robimy swoje jak najlepiej. Co do przyszłości, to chcemy wprowadzać do oferty kolejne nowe systemy, aby obsługa naszej firmy była całkowicie kompleksowa, tzn. by klient po wybudowaniu domu mógł założyć rolety zewnętrzne i bramę garażową, a przy wykańczaniu lub ponownym aranżowaniu wnętrz wrócić po lekkie systemy upiększające jego azyl bezpieczeństwa i spokoju.


#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!