Nagroda dla siedziby Effect Glass w Kielcach

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

W czerwcu br. został rozstrzygnięty Konkurs ARCHI+. Organizatorem tego przedsięwzięcia był kielecki oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich, Stowarzyszenie Kieleckie Inwestycje oraz Towarzystwo Przyjaciół Kielc. Siedziba firmy Effect Glass nie tylko zakwalifikowała się do finału konkursu, ale także zajęła trzecie miejsce w kategorii budynków handlowo-usługowych w regionie.

Grand prix w kategorii budynków handlowo-usługowych zdobyła realizacja przy ul. Klonowej w Kielcach, zaprojektowana przez Wojciecha Głowackiego z pracowni G2 Architekci.Ta realizacja zdobyła też nagrody internautów i ekspertów w swojej kategorii. Drugie miejsce w głosowaniu internautów przypadło „Willi Zgoda” przy ul. Zgody 2 w Kielcach. Trzecie miejsce za sprawą liczby oddanych głosów w kategorii budynków handlowo-usługowych zajęła siedziba firmy Effect Glass przy ul. Hauke-Bosaka w Kielcach.

Materiały, z których wykonano elewację, to przede wszystkim produkty marki Effector: stolarka aluminiowa oraz szyby z firmowej oferty. Powierzchnia biurowca Effect Glass wynosi około 1000 mkw., jest to funkcjonalny i nowoczesny budynek, wykonany z wysokiej jakości materiałów budowlanych. Elewacja została zaprojektowana w taki sposób, aby podkreślić bryłę i charakter budynku. Projekt biurowca opracowała pracownia architektoniczna Dobra Forma z Kielc. 

#architektura, #szklo_budowlane, #szyby_zespolone, #fasady_aluminiowe

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Parametry szkła a estetyka

Parametry szkła a estetyka

Różne budynki to różne potrzeby pod względem...

Nowe rozwiązania dla komfortu akustycznego od PRESS GLASS

Nowe rozwiązania dla komfortu akustycznego od PRESS GLASS

Świadomość zagrożenia hałasem wśród...

NSG Group świętuje 100 lat powstania

NSG Group świętuje 100 lat powstania

Uroczyste otwarcie wystawy poświęconej historii...

Techniczne wyzwania dla stosowania szkła w drapaczach chmur

Techniczne wyzwania dla stosowania szkła w drapaczach chmur

Zaawansowane technologicznie przeszklenia o dużej...» Więcej na subportalu szkło