| Wyświetleń:2959

Saint-Gobain siódmy rok z rzędu z certyfikatem Top Employer Polska

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Grupa Saint-Gobain otrzymała certyfikat Top Employer Polska

fot. Saint-Gobain

Grupa Saint-Gobain otrzymała certyfikat Top Employer Polska


Grupa Saint-Gobain po raz kolejny otrzymała certyfikat Top Employer Polska przyznawany przez Top Employers Institute. W działaniach podejmowanych przez firmę zwrócono uwagę na aktywność w zakresie pozyskiwania talentów i planowania kariery pracowników. Docenione zostały programy rozwojowe oraz kultura organizacyjna oparta o wartości, poszanowanie dla różnorodności i dbałość o wellbeing. Top Employers Institute zauważa również działania firmy w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).Top Employers Institute od ponad 28 lat jest globalnym autorytetem w zakresie badania warunków pracy. W programie certyfikacji badanych jest 600 praktyk z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi w 10 tematach: strategia talentów, planowanie zasobów ludzkich , pozyskiwanie talentów, onboarding, szkolenia i rozwój, zarządzanie wynikami, rozwój umiejętności przywódczych, kariera i planowanie sukcesji, wynagrodzenia i świadczenia oraz kultura. Certyfikacja przeprowadzana jest w 116 krajach na całym świecie.

„Jesteśmy bardzo dumni z otrzymania certyfikatu Top Employer Polska siódmy raz z rzędu. Jest to wspaniała nagroda za nasze wysiłki na rzecz stworzenia komfortowego i angażującego środowiska pracy dla naszego zespołu w Polsce. Wierzę, że kultura organizacyjna Saint-Gobain pomaga pracownikom w efektywnej współpracy oraz w zapewnieniu pozytywnych doświadczeń naszym klientom. Zaufanie, decyzyjność i współpraca to wartości, które promujemy w codziennej pracy. Jednym z priorytetów w 2020 roku jest: dbanie o rozwój zespołu i właściwe wykorzystanie talentów, abyśmy mogli wspólnie rozwijać naszą firmę. To ludzie są najważniejszym czynnikiem sukcesu teraz i w przyszłości" - François-Xavier Moser, Prezes Grupy Saint-Gobain w Polsce.
„Firmę tworzą ludzie: budują atmosferę, w której pracujemy, produkują materiały z których jesteśmy dumni, obsługują klientów, którzy są dla nas wyjątkowo ważni, tworzą kulturę organizacyjną, która definiuje nas jako pracowników Saint-Gobain. Dlatego staramy się tworzyć takie środowisko pracy, w którym wszyscy czujemy się dobrze. Uzyskanie certyfikacji i znalezienie się w gronie najlepszych pracodawców w Polsce po raz 7. z rzędu, jest dowodem na to, że nam się to udaje. Ten sukces jest efektem naszych wspólnych starań – bez względu na stanowisko jakie ktoś zajmuje, bez względu na miejsce w strukturze organizacyjnej - każdy ma swój udział w tym wyróżnieniu" mówi Magdalena Kokosz, Dyrektor HR w Grupie Saint-Gobain w Polsce.


#szklo_plaskie, #szklo_float, #szyby_zespolone

Zainteresowany? Poproś o ofertę!