| Wyświetleń:3400

Zmiana na stanowisku dyrektora zarządzającego SWISSPACER

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Victoria Renz-Kiefel, nowa dyrektor zarządzająca SWISSPACER

fot. SWISSPACER

Victoria Renz-Kiefel, nowa dyrektor zarządzająca SWISSPACER


Andreas Geith, dotychczasowy dyrektor zarządzający SWISSPACER

fot. SWISSPACER

Andreas Geith, dotychczasowy dyrektor zarządzający SWISSPACER

Andreas Geith, dotychczasowy dyrektor zarządzający SWISSPACER, odszedł ze stanowiska z dniem 31 maja 2020 r. Decyzję tą podjął na własną prośbę, aby cieszyć się przejściem na emeryturę. Pani Victoria Renz-Kiefel, dotychczasowa dyrektor ds. strategii spółki Saint-Gobain High Performance Solutions, przejmuje zarządzanie SWISSPACER.


Andreas Geith stanął na czele firmy na początku 2011 roku i od tego czasu nieprzerwanie rozwijał SWISSPACER na arenie międzynarodowej. Skupiony na zespole sposób pracy zawsze koncentrował się na znalezieniu odpowiedniego talentu, który pasował do strategii zorientowanej na wzrost, zarówno w zakresie sprzedaży, marketingu, jak i technologii i innowacji. Po ponad 9 latach na czele SWISSPACER Andreas Geith przekazuje firmę w zarządzanie następnej generacji. 

Szanujemy decyzję Andreasa i dziękuję za bardzo dobrą współpracę. Prowadził i rozwijał wiele obszarów na różnych stanowiskach kierowniczych w Saint-Gobain z wielkim zaangażowaniem przez ostatnie ponad 28 lat. Życzymy mu wszystkiego najlepszego w przyszłości – powiedział Reto Cometta, dyrektor generalny działu Business Unit Windows, o pracy Andreasa Geith.


Do ostatniego dnia podobała mi się przedsiębiorcza praca z naszym zmotywowanym i kreatywnym zespołem. Dzięki przysłowiowej szwajcarskiej jakości, wyjątkowej obsłudze klienta i wysokiej wydajności, byliśmy w stanie zdobyć wiele nowych rynków międzynarodowych. To między innymi z tego powodu SWISSPACER jest na wielu z nich dziś synonimem ciepłej ramki – mówi Andreas Geith.


Poznaliśmy panią Renz-Kiefel jako niezwykle kompetentną liderkę, a jej doświadczenie w strategicznych projektach międzynarodowych stanowi ogromną wartość dodaną. Jesteśmy pewni, że w przyszłości dalej będzie z sukcesem rozwijała SWISSPACER – dodaje Reto Cometta.


Podobnie jak w jej dotychczasowej karierze, Victoria Renz-Kiefel skoncentruje się na międzynarodowym charakterze spółki SWISSPACER, różnorodności rynków i kliencie. 

Victoria Renz-Kiefel: Mając to na uwadze, chciałabym dalej rozwijać międzynarodową ekspansję firmy, aby ciepła ramka SWISSPACER dalej ustanawiała nowe standardy rynkowe na całym świecie. Aby to zapewnić, musimy stale rozszerzać nasze portfolio oraz ulepszać produkty i usługi, abyśmy mieli rozwiązania dla wszystkich naszych klientów. W najbliższym okresie, oczywiście, szczególnie ważna jest ochrona zdrowia naszych pracowników i bycie wiarygodnym partnerem dla naszych klientów.


Ciepła ramka do dziś często nie jest standardem rynkowym, wybierane są mniej energooszczędne rozwiązania, instalowane kosztem szybszych procesów produkcyjnych. 

SWISSPACER od lat promuje ideę ciepłej ramki dystansowej, co powoduje pojawianie się coraz większej ilości naśladowców. Dlatego tym ważniejsze jest dla nas w przyszłości zagwarantowanie doskonałego wsparcia technicznego i aktywne kształtowanie rynku wspólnie z klientami – dodaje Renz-Kiefel.


#ramki_miedzyszybowe, #szyby_zespolone

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Nowoczesny budynek w centrum Kielc z przeszkleniami Effect Glass

Nowoczesny budynek w centrum Kielc z przeszkleniami Effect Glass

Effect Glass S.A. wyprodukował 800 m² szyb zespolonych...

Wymagania termiczne dla okien – o czym należy pamiętać?

Wymagania termiczne dla okien – o czym należy pamiętać?

Wybierając okna, warto pamiętać nie tylko o...

Polver wprowadza aplikację mobilną

Polver wprowadza aplikację mobilną

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i...

4500 metrów kwadratowych relaksu

4500 metrów kwadratowych relaksu

Ekskluzywny górski kurort Feuerberg, dzięki...» Więcej na subportalu szkło