Centrum wyszukiwania

szkło
szyby zespolone
szyby pojedyncze
szkło dekoracyjne
satynowe
ornamentowe
witraże
malowane
trawione
piaskowane
inne
akcesoria, dodatki, systemy
usługi i software
półprodukt
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni

Szukaj:

Szukaj:
SatinDeco®

SatinDeco®

GUARDIAN W POLSCE Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie Guardian

Elegancja i światło w architekturze wnętrz. 

SatinDeco® jest szkłem trawionym kwasami z doskonałym wykończeniem powierzchni ułatwiającym czyszczenie.  Dzięki wysokiej jakości pozwala zapobiegać powstawaniu odcisków palców.  

Do produkcji SatinDeco® używane jest najwyższej jakości szkło float z dodatkiem kwasu rozpuszczającego część szkła. W ten sposób powstaje granulowana powierzchnia, która rozprasza światło i przekształca transparentny float w szkło półprzeźroczyste.  

Jest doskonałym sojusznikiem najnowocześniejszej architektury wnętrz. Oferuje szeroki zakres zastosowań dla domów, biur, sklepów itd.  Dzięki swej wszechstronności i elegancji, stał się ważnym produktem w przemyśle meblowym: od najbardziej tradycyjnych do najnowocześniejszych projektów, a także w przemyśle dekoratorskim, zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak i dla zastosowań zewnętrznych.  

SatinDeco®  jest szkłem, które nadaje się do cięcia, gięcia, hartowania i laminowania, mogą w nim być również wiercone otwory. 

Dostępny jest w grubościach od 3 do 19 mm. Standardowe rozmiary szkła to 3210 x 2010, 3210 x 2400 i 3210 x 6000 mm. Inne rozmiary w zakresie 3210 szerokości i od 1800 do 2520 mm długości dostępne są na specjalne życzenie (szerokość szkła zawsze wynosi 3210 mm). 

Aspekty środowiskowe: 

Jako przedsiębiorstwo innowacyjne, firma Guardian posiada ogólnoświatowe uznanie za swoje zaangażowanie w ochronę środowiska. Znajduje to odzwierciedlenie w znacznym udoskonalaniu jakości życia. Linie produkcyjne Guardiana, szczególnie wprzypadku SatinDeco®, stosują najbardziej zaawansowane technologie w zarządzaniu odpadami pochodzącymi z produkcji.

Więcej informacji na temat tego oraz innych produktów uzyskają Państwo kontaktując się z działem technicznym: tel. (0-34) 323-9-200 lub za pośrednictwem strony internetowej:                          www.guardian-europe.com


Zapytaj o produkt

GUARDIAN W POLSCE Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

Inspiration®

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii