Centrum wyszukiwania

rodzaje systemów
okienno-drzwiowe
drzwiowe i witryn
fasadowe
ogrodów zimowych i zadaszeń
ścianek wewnętrznych
przesuwne i harmonijkowe
elewacyjne
inne
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
aluplast Ideal 4000

aluplast Ideal 4000

ALUPLAST Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie ALUPLAST

Więcej możliwości.
System 5-6 komorowy o głębokości zabudowy 70 - 85 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym i możliwością stosowania pakietów szybowych do 41 mm szerokości, oferujący szeroki wachlarz kombinacji profili. Serie profili IDEAL 4000 łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania. Mocna konstrukcja profili o głębokości 70-85 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. Wielokomorowa budowa zapewnia natomiast wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną. Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu. Uniwersalny system IDEAL 4000 świetnie sprawdza się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego, jak również w przypadku renowacji. W tym drugim przypadku, gdzie często nie ma możliwości powiększenia otworu okiennego, szczególnie istotną zaletą jest obniżona wysokość ramy i skrzydła, co zwiększa powierzchnię przeszklenia i pozwala wpuścić do pomieszczeń więcej światła.
Klasyczne, eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach wersji niezlicowanej to gwarancja ponadczasowej elegancji. Dla osób szukających wyjątkowych możliwości kreacji swoich okien powstała natomiast seria Round-line, wyróżniająca się delikatną optyką i łagodnymi zaokrągleniami Różnego typu listwy przyszybowe pozwalają na dodatkową stylizację okna i dopasowanie do charakteru wnętrza.

 

Sześciokomorowy system ideal 4000 6K 
to rozsądna inwestycja i spełnienie już dzisiaj wymagań stawianych oknom w przyszłości. Jest to system uniwersalny w swoich zastosowaniach, który świetnie sprawdza się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego, jak i w przypadku renowacji. Mocna konstrukcja profili o szerokości 70 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalneparametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. 


Sześciokomorowa budowa profili oraz możliwość zastosowania dwukomorowych pakietów szybowych oszerokości do 41 mm zapewniają natomiast wysokaizolacyjność cieplna i akustyczna okien. Klasyczne, eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach to gwarancja ponadczasowej elegancji.W połączeniu z szeroka oferta rozwiązań systemowych daje to możliwość kreacji okien zgodnych z wyobraźnią projektanta i podkreślających indywidualny styl właściciela.

 

 

 

 


Zapytaj o produkt

ALUPLAST Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

aluplast energeto 5000 view aluplast IDEAL 7000 „powerdur inside“ aluplast Profile renowacyjne- rynek francuski, włoski aluplast ALUSKIN - Nakładki aluminiowe aluplast Ideal 5000 aluplast Okna przesuwne - Mono Rail aluplast Ideal 8000 - nowy wymiar energooszczędności aluplast energeto foam inside aluplast Ideal 4000 6K aluplast energeto® 8000

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

NC 75 STH-iSystem tarasowy Twinson TerracePE 78N OKNADecco 70Decco 60Euro-Design 60„Prawdziwe” pięciokomorowe drzwi wejściowe z systemu S 7000 IQGENEO PHZOlympia HIKÖMMERLING 76 mm ALUCLIPWital Prestige ThermWital 7000 PrestigeSteel LookPE 68 DRZWIBrillant-Design MDDecco 83SYSTEM GEMINI ThermoClassic