Centrum wyszukiwania

rodzaje systemów
okienno-drzwiowe
drzwiowe i witryn
fasadowe
ogrodów zimowych i zadaszeń
ścianek wewnętrznych
przesuwne i harmonijkowe
elewacyjne
inne
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
Olympia HI

Olympia HI

So Easy System Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie blyweert

Olympia HI jest systemem do produkcji drzwi, okien i witryn, składającym się z profili trzykomorowych, wykonanych z wysokiej jakości Aluminium  charakteryzującym się najwyższą izolacją cieplną i wzmocniona stabilnością przeznaczonym do budownictwa pasywnego.

▪ Ideą, która przyświecała konstruktorom systemu Olympia HI było stworzenie systemu, który wpasowałby się idealnie w koncepcje Europejskiego Projektu „zero energii”. Przepisy, które będą wprowadzone w roku 2020 są przez projekt Olympia w pełni respektowane i przestrzegane.

▪ Stosując sprawdzone w innych systemach Blyweert elementy izolujące z tworzywa ABS wraz z systemem pianek ocieplających uzyskuje się w systemie Olympia HI bardzo niskie współczynniki Uf, nawet 0,79 W/m2*K.

▪ Każde złożenie zespołu profili w systemie Olympia HI zostało starannie zaprojektowane tak, aby zapewnić konstrukcjom optymalną wodoszczelność i odporność na przepuszczanie powietrza, i co się z tym wiąże dużą oszczędność energetyczną.

Efektywne ale proste złożenia profili pozwala producentom produkować i montować szybko i skutecznie.

▪ Poprzez właściwe zaprojektowanie struktury profilu i jego wypełnień, osiągnięto optymalną szerokość profilu wynosząca 82mm w stosunku do jego właściwości termicznej i stabilności konstrukcji.

▪ Architekci i inwestorzy realizujący projekty w budownictwie pasywnym, mogą projektowac i realizować konstrukcje z dużymi, efektownymi przeszkleniami o budowie dwukomorowej. Dzięki temu można optymalnie wykorzystać ciepło słoneczne i zmniejszyć znacząco koszty ogrzewania.

▪ System Olympia HI jest zbudowany z materiałów prawie w 100% nadających się do recyclingu. Profile Aluminiowe praktycznie bez nakładów można przetapiać uzyskując pełnowartościowy produkt do dalszej obróbki. Możliwe do uzyskania powłoki takie jak: lakierowanie proszkowe , Anodowanie, są obojętne dla środowiska zewnętrznego i są łatwe do konserwacji i czyszczenia.

Wszystko to sprawia, że mamy do czynienia z produktem bardzo ekologicznym i wysoko oszczędnym energetycznie.

 

CHARAKTERTYSTYKA TECHNICZNA:

Szerokość profili okiennych:   Ościeżnica 82mm

                                            Skrzydło 91mm

Szklenie                                 - z uszczelkami do szklenia z EPDM

                                             - z neutralnego silikonu

OKUCIA:                                Eurorowek

Szerokość szklenia:                 13-60mm(Drzwi i witryny)

                                             22-69 (okna)

Właściwości termiczne:             0,79


Zapytaj o produkt

So Easy System Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

MUT CHEPRI AMON HAPI SETH Apollo Cold Apollo Hercules Triton HI

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

aluplast energeto® 5000IDEAL 7000SYSTEM GEMINI ThermoClassicDecco 82Wital Prestige Thermaluplast ALUSKIN - Nakładki aluminioweMB-70IDEAL 4000aluplast IDEAL 7000 „powerdur inside“44 kolory w standardzie - jednakowa cena!!!System TM 62 Decco 70TROCAL 88+ wersja standardowaMB-Slide, MB-Slide ST okna i drzwi przesuwneFORIS 101Decco RenowacjaTROCAL 76 mm MD