stanowisko:

Lider Zespołu Produkcji Stolarki Aluminiowej

Firma:Polstar Doors sp. z o.o. sp. k.

Polstar Doors -firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji drzwi stalowych poszukuje pracownika na stanowisko: Lidera Zespołu Produkcji Stolarki Aluminiowej

Miejsce pracy – Czermno Kolonia, woj. Świętokrzyskie

 ZADANIA:

  • Zaplanowanie, opracowanie i wdrożenie procesów technologicznych ościeżnicy aluminiowej oraz doświetli przy współpracy z działami produkcji, sprzedaży i zakupów
  • Dobór odpowiednich materiałów do produkcji,
  • Bieżące wsparcie technologiczne linii produkcyjnej, uruchomienie produkcji ościeżnic i doświetli aluminiowych
  • Modyfikacja, kontrola i usprawnianie procesów produkcyjnych.

WYMAGANIA:

  • Wymagane wykształcenie wyższe techniczne – (obróbka skrawaniem, obróbka plastyczna technologia budowy maszyn i urządzeń, produkcja metalowa, inżynieria materiałowa stali);
  • Wymagana znajomość systemów CAD 3D z umiejętnością wykonywania dokumentacji technicznej 2D projektów przestrzennych ;
  • Wymagana duża samodzielność i kreatywność projektowa;
  • Znajomość technologii produkcji stolarki aluminiowej;
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • Umiejętność projektowania z zakresie CAM będzie dodatkowym atutem;
  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej w pokrewnych branżach: stolarce otworowej (metalowej, aluminiowej, drewnianej lub PCV);
  • Umiejętności organizacyjne;
  • Dokładność i systematyczność;

OFERUJEMY:

  • Przyjazne środowisko pracy otwarte na nowe pomysły,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aplikacji na adres rekrutacja@polstar.pl

Klauzula do umieszczenia na CV:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Polstar Doors Sp. z. o.o. sp. k. Dworska 12, 26-260 Czermno Kolonia, w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Dodatkowa klauzula na CV (powtórna rekrutacja):

 „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Polstar Doors Sp. z. o.o. sp. k. Dworska 12, 26-260 Czermno Kolonia, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”