stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy

Firma:TORYS
TORYS sp. z o.o. hurtownia materiałów do produkcji stolarki o ugruntowanej pozycji na rynku, w związku z rozwojem prowadzi rekrutację na stanowisko:

 Na terenie województwa lubelskiego

Specjalistę sprzedaży w dziale „Farby i lakiery”.

Zakres obowiązków:
  • budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • negocjowanie warunków handlowych i obsługę transakcji
  • efektywne planowanie i przeprowadzanie wizyt u klientów
  • przygotowanie i prezentacja ofert handlowych
  • pomoc techniczna i handlowa dla klientów
Wymagania:
  • umiejętności sprzedażowe i organizacyjne
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętność organizacji pracy
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat.B
  • mile widziane doświadczenie w branży stolarki
Oferujemy:
  • samodzielną i stabilną pracę na podstawie umowy o pracę
  • szkolenia oraz rozwój zawodowy
  • niezbędne narzędzia pracy - (samochód, laptop, telefon)
  • dużą samodzielność w działaniu
  • miłą i sympatyczną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres torys@wp.pl lub złożenie bezpośrednio w siedzibie firmy w Lublinie u. Walentynowicz 16, tel. 503 189 666

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji powyższego procesu rekrutacji* lub/i przyszłych procesów* rekrutacyjnych w TORYS Spółka Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia2016.05.04).