Regionalny Przedstawiciel Handlowy-Polska południowo-wschodnia

Firma:GEALAN POLSKA Sp. z o.o.
Treść ogłoszenia:

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU GEALAN!

GEALAN Polska Sp. z o.o., jest wiodącym producentem profili okiennych i drzwiowych z PCW. Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko:

 Regionalny Przedstawiciel Handlowy

miejsce pracy: Polska południowo-wschodnia

Główne zadania na stanowisku:

  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Negocjowanie warunków handlowych
  • Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Efektywne planowanie, przygotowywanie, przeprowadzanie i późniejsza analiza wizyt u klientów
  • Wprowadzanie nowych produktów na rynek
  • Przeprowadzanie szkoleń dla klienta

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku we współpracy z klientami B2B (mile widziane w branży materiałów stolarki okiennej)
  • Bardzo dobrej umiejętności planowania i organizowania pracy własnej
  • Zdolności do tworzenia, utrzymywania i rozwijania kontaktów biznesowych
  • Bardzo dobrej obsługi komputera, w tym Microsoft Office, mile widzialne doświadczenie w pracy z systemem CRM
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • SZKOLENIA I ROZWÓJ
  • KARTA SPORTOWA
  • UBEZPIECZENIE GRUPOWE
  • INTEGRACJA
  • BEZPIECZNE MIEJSCE PRACY

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@gealan.pl

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony http://www.gealan.pl/

GEALAN Polska Sp. z o.o.

ul. Rudzka 31, 95-030 Rzgów

Kontakt telefoniczny: 42/ 225 21 28, 534 444 790