stanowisko:

Technolog produkcji- Cała Polska

Firma:So Easy System Sp. z o.o.

Międzynarodowa Korporacja z belgijską grupą kapitałową poszukuje osoby na stanowisko:

Technolog produkcji

Miejsce pracy: Cała Polska

Opis stanowiska:

Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Prowadzenie szkoleń technologicznych dla klientów na miejscu i w siedzibach klientów, wyjazdy służbowe 1,2 razy w tygodniu na szkolenia praktyczne do klientów (cała Polska)
  • Rozpatrywanie reklamacji gotowych produktów w warsztatach klientów i na budowach,
  • Doradztwo technologiczne dla klientów,
  • Wykonywanie próbek, konstrukcji na badania i testy, pomocy technicznych dla handlowców i działu technicznego.
  • Ewidencjonowanie, wysyłka i przyjęcie prasek i narzędzi.
  • Wyjazdy na badania  i testy w laboratoriach
  • wsparcie merytorycznie działu handlowego i  produkcyjnego firmy

Wymagania:

Osoba ubiegająca się o powyższe stanowisko winna spełniać następujące warunki:

  • wykształcenie co najmniej średnie
  • doświadczenie w produkcji konstrukcji aluminiowych min. 5 lat
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • bardzo dobra znajomość maszyn i urządzeń do obróbki aluminium.
  • sumienność i dokładność.
  • bardzo znajomość produktów oferowanych przez firmę
  • znajomość oprogramowania systemowego i podstawowa znajomość programu Auto Cad

Oferujemy:

  • stabilną i ciekawą pracę, dającą perspektywy w prężnie działającej firmie
  • realną możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet medyczny
  • ubezpieczenie na życie

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV z na adres kadry@soeasysystem.com  w tytule e-mail wpisując „Technolog produkcji”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)