stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy na obszar Polski północnej

Firma:Hydro Building Systems Poland Sp. z o.o.

Hydro Building Systems, jeden z wiodących europejskich dostawców aluminiowych systemów architektonicznych (systemów do wykonywania ścian osłonowych, dachów przeszklonych, okien i drzwi), właściciel dwóch brandów: Sapa i Wicona, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy

na obszar Polski północnej

(województwo pomorskie, kujawsko-pomorskie)

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość branży
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • samodzielność i odpowiedzialność w działaniu

Obowiązki:

  • realizacja planów sprzedaży w regionie
  • pozyskiwanie nowych klientów i zleceń
  • utrzymywanie stałych kontaktów, pomoc techniczna i handlowa dla klientów
  • sporządzanie wycen i zestawień materiałowych na podstawie programów kalkulacyjnych

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym koncernie
  • dobrą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pełne wyposażenie techniczne związane ze stanowiskiem

Oferty zawierające CV ze zdjęciem i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:

magdalena.lubowiedzka@hydro.com

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"