ogłoszenie
stanowisko:

specjalista ds. badań i rozwoju

Firma:POLFLAM

POLFLAM, polski producent szkła ogniochronnego, dynamicznie rozwijający sprzedaż swoich produktów na rynku europejskim, poszukuje osoby na stanowisko

SPECJALISTY ds. BADAŃ i ROZWOJU

miejsce pracy: Runów (pow. piaseczyński)

Specjalista ds. badań i rozwoju będzie odpowiedzialny za wsparcie w procesie badań nad rozwojem oferowanych produktów, wprowadzanie nowych, innowacyjnych rozwiązań, szkolenia w zakresie nowych produktów.

 Jakie będą Twoje zadania?

·        praca nad rozwojem nowych produktów i technologii procesu produkcyjnego, analiza potrzeb rynku

·        praca nad udoskonaleniem oferowanych produktów w oparciu o potrzeby klientów

·        współpraca z zewnętrznymi ośrodkami naukowo-badawczymi, również zagranicznymi

·        organizowanie, nadzór i czynny udział w badaniach produktów i materiałów wykorzystywanych w procesie produkcyjnym

·        opracowywanie wyników i sprawozdań z badań

·        komunikacja i koordynacja działań z innymi działami i zakładem produkcyjnym

·        współpraca z innymi działami przy uzyskiwaniu ochrony prawnej i licencji

·        prowadzenie i nadzór nad dokumentacją oraz jej prawidłowym przepływem

·        prowadzenie szkoleń wewnętrznych w zakresie nowych produktów

Kogo szukamy?

Szukamy osoby otwartej, zaangażowanej, godnej zaufania, o umyśle technicznym, cechującej się wysoką kulturą osobistą, która będzie wsparciem dla naszego zespołu.

Nasze oczekiwania:

·        wykształcenie min. średnie kierunkowe – budownictwo

·        dobra znajomość programu autoCAD

·        doświadczenie w branży (stolarka szyb, ślusarka ogniochronna)

·        bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (jako dodatkowy atut również znajomość języka angielskiego)

·        umiejętność prowadzenia projektów

·        umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej

·        czynne prawo jazdy kat. B

·        samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy i efektywność w działaniu

·        gotowość do częstych wyjazdów służbowych, w tym zagranicznych

Co oferujemy?

·        atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanej wiedzy i umiejętności

·        ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

·        elastyczne formy zatrudnienia

·        możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Zainteresowała Cię ta oferta pracy? Dołącz do naszego zespołu.
Biuro POLFLAM znajduje się w Runowie, k. Piaseczna. Czekają tu na Ciebie atrakcyjne warunki pracy w miłej atmosferze oraz przyjazny zespół, który chętnie pomoże w twoim wdrożeniu.