stanowisko:

Serwisant rolet i żaluzji

Firma:A3B Sp. z o.o.
A3B Sp. z o.o. jest producentem rolet zewnętrznych i żaluzji fasadowych od 1995 roku.

W związku z ekspansją na rynki europejskie poszukujemy:

Serwisanta rolet i żaluzji

Praca na terenie Niemiec w systemie: 2 tygodnie DE/1 tydzień odpoczynku w Polsce.

Oferujemy:
  • Dobre warunki pracy;
  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji;
  • Umowę o pracę;
  • Szkolenie pod okiem doświadczonych serwisantów.

Najważniejsze zadania:
  • Gwarancyjna i pogwarancyjna naprawa rolet zewnętrznych ;
  • Realizowanie harmonogramu prac serwisowych;

Oczekiwania wobec kandydata:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zdolności manualne, samodyscyplina i odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy mobilnego serwisu;
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego;

Możliwość podjęcia współpracy przez niezależne podmioty gospodarcze.

CV prosimy składać pod adresem: biuro@a3b.pl lub 515334084

Gielda towarowa
poszukuje dostawcy stolarki PCV poszukujemy ekipy montażowej_Poznań, Kalisz Federhenn SZA350 Cięcie stali Dyrektor Handlowy, Przedstawiciel Handlowy
Forum dyskusyjne
Instalacje fotowoltaiczne Prawnik od sporów budowlanych CO Z OKNAMI,DRZWIAMI Z DEMONTAŻU Drzwi KMT.Opinia?