Deweloper/ Technolog Baz Danych | Lokalizacja: Kraków | od zaraz

Firma:PrefCo GmbH
Treść ogłoszenia:

Oferujemy:

  • Współpracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Ciągły rozwój nowych rozwiązań programowych w obszarze ERP
  • Niezależną i samodzielną pracę
  • Wysoką osobistą odpowiedzialność za opracowane rozwiązania
  • Rozwój osobisty w środowisku międzynarodowym

Twoje obowiązki:

  • Rozwój i opieka nad bazami danych klientów
  • Pomoc w realizacji projektów IT
  • Szkolenia użytkowników
  • Uruchamianie oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji i specyfikacji projektowej

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Ukończone szkolenie zawodowe
  • Dobre doświadczenia z urzędami państw członkowskich
  • Podstawowa wiedza techniczna
  • Prawo jazdy kat.B
  • Niezależnych metod pracy
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Osobistej odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Metody pracy zorientowanej na usługi
  • Elastyczność i motywacji

Prosimy o przesłanie kompletnych dokumentów aplikacyjnych w języku angielskim lub niemieckim na adres: i.winkler@prefco.de