stanowisko:

Przedstawiciel handlowy - Niemcy

Firma:PARTNERS SERRAMENTI sp. z o.o.

Partners Serramenti promuje nowoczesne rozwiązania w zakresie stolarki otworowej jak również produkt o najwyższej jakości. Wszystkie nasze działania osadzone są w szerokim kontekście trendów i wyzwań dzisiejszego rynku, któremu stawiamy czoła. Bogaty pakiet innowacyjnych rozwiązań produktowych i technologii produkcji; prezentowany przez naszą firmę – pokazuje przyszłościowe i realne rozwiązania.

W związku z ciągłym rozwojem firmy; aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:
  • Rozwój sieci Partnerów Handlowych z obszaru Niemiec
  • Praca realizowana głównie za granicą
  • Dbanie o wizerunek marki Partners Serramenti
  • Kreowanie działań reklamowo-promocyjnych
  • Monitorowanie rynku
  • Raportowanie z realizacji zadań

Wymagania:
  • Biegła znajomość języka niemieckiego
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość branży stolarki okiennej PVC i ALU /orientacja w zagadnieniach technicznych/
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Samodyscyplina i odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kategorii B

WYMAGANE MINIMUM ROCZNE DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU W BRANŻY OKIENNEJ

W zamian oferujemy:
  • Motywujące wynagrodzenie /% od obrotu/
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Realne warunki rozwoju zawodowego i finansowego
CV proszę przesyłać na adres e-mail: marketing@serramenti.pl Informacja RODO - Informujemy, iż Administratorem danych osobowych jest PARTNERS SERRAMENTI Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie przy ulicy 3 Maja 6.Państwa dane osobowe są przetwarzane zgodnie z art. 23 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 roku Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celu zatrudnienia jak i w celu archiwizacji oraz w związku z działaniami prowadzonymi przez PARTNERS SERRAMENTI Sp. z o.o

Gielda towarowa
Szukam montazystów stolarki lub samodzielna ekipę Handel - Pvc, Aluminium Automat ATX 2000 Acroloc sprzedam Pilnie ,natychmiastowo poszukuje producenta stolarki pcv.
Forum dyskusyjne
Jak montujecie ciężkie szyby? Rolety wewętrzne Rolety dzień noc jak oceniacie Rolety plisowane