stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy w branży stolarki okiennej PCV

Firma:ADRO KOLANEK I S-ka s.j.
Treść ogłoszenia:
Doradca techniczno-handlowy  w branży stolarki okiennej PCV
(woj. mazowieckie)

Zakres obowiązków:

• Pozyskiwanie nowych kontrahentów i identyfikowanie ich potrzeb w zakresie stolarki okiennej
• Negocjowanie warunków umowy
• Opracowywanie projektów zgodnie z obowiązującymi normami,
• Udzielanie informacji technicznych z zakresu oferty firmy

Wymagania:

• Wykształcenie minimum średnie
• Doświadczenie i znajomość branży stolarki okiennej PCV
• Doświadczenie w pomiarach
• Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
• Zdolność nawiązywania kontaktów z klientem
• Znajomość programów do produkcji stolarki PCV  (WH OKNA )
• Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy i samodzielnego prowadzenia projektu,
• Wysoka kultura osobista
• Odpowiedzialność, dyspozycyjność i rzetelność
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Pracę w stabilnej firmie
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie dodatkowo premiowane  od osiąganych wyników
• Możliwość szkoleń i  rozwoju zawodowego
• Przyjazne środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: kolanek@adro.waw.pl
lub pod numerem 506 401 501