stanowisko:

Kierownik produkcji

Firma:EKO-OKNA S.A.
Treść ogłoszenia:Opis stanowiska:
  • nadzór nad pracą podległego zespołu (trzy zmiany produkcyjne)
  • nadzór nad bieżącą produkcją
  • rozwiązywanie sytuacji kryzysowych
  • opracowywanie planów produkcji w porozumieniu z przedstawicielami innych działów
  • zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego
  • zapewnienie prawidłowych warunków BHP
  • sporządzanie raportów i analiz wydajności produkcji
  • wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych i nowych produktów
  • nadzór i odpowiedzialność za zgodność produkcji z wytycznymi technologicznymi i jakościowymi
  • odpowiedzialność za prawidłową realizację planu oraz optymalizacje kosztów produkcji i optymalizację procesu

Wymagania:
  • min. 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie techniczne (mile widziana inżynieria produkcji)
  • wiedza na temat procesów produkcyjnych i logistycznych
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • samodzielność, własna inicjatywa
  • znajomość zasad zarządzania jakością
  • doświadczenie w obszarze zarządzania zespołem pracowników
  • znajomość LEAN MANUFACTURING, SMED

Oferujemy:
  • stałą pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie
  • prace w dobrej atmosferze
  • pomoc przy relokacji
  • niezbędne narzędzia pracy
  • benefity: m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport

Nie wypuść swojej szansy z rąk

rekrutacja@ekookna.pl

Administratorem danych jest Ekookna S.A. z siedzibą w Pietrowice Wielkie 47-480, Kornice ul. Spacerowa 4 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.