Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Osłon Okiennych - region: MAŁOPOLSKA

Firma:Inter System
Treść ogłoszenia:
Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Osłon Okiennych

region: MAŁOPOLSKA

Opis stanowiska:
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
  • Koordynacja działań handlowych
  • Sporządzanie ofert handlowych, kalkulacji oraz prowadzenie negocjacji handlowych
  • Montowanie oferowanych produktów w ramach szkoleń dla klientów
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
Wymagania:
  • Motywacja do pracy
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Doświadczenie w sprzedaży – mile widziane w branży budowlanej  (okienno-drzwiowej i osłonowej)
  • Umiejętność przygotowywania ofert handlowych
  • Samodzielność i kreatywność w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w montażu okien i drzwi lub osłon
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów
  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Szkolenia produktowe, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Odpowiednie wyposażenie stanowiska pracy (samochód, telefon)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres sylwia.balcerek@insekt-system.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."