Specjalista ds. sprzedaży stolarki PVC i ALU - rynek niemiecki

Firma:STOLBUD WŁOSZCZOWA / Grupa Koronea
Treść ogłoszenia:
STOLBUD PSZCZYNA S.A.

ZATRUDNI
Specjalistę ds. sprzedaży stolarki PVC i ALU
Region: rynek niemiecki

Zakres obowiązków:
  • nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie pozytywnych relacji z klientem,
  • doradztwo techniczno-handlowe,
  • pozyskiwanie nowych rynków zbytu,
  • budowanie wizerunku firmy wśród nowych i stałych klientów,
  • przygotowanie ofert handlowych dotyczących stolarki PVC i ALU
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • znajomość stolarki otworowej PVC i ALU
  • wykształcenie średnie,
  • doświadczenie w sprzedaży
  • znajomość pakietu Ms Office,
  • samodzielność działania oraz nastawienie na realizację celów,
  • samodyscyplina – umiejętność organizacji pracy,
  • dyspozycyjność, zaangażowanie, komunikatywność, odpowiedzialność,
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • samodzielną i stabilną pracę,
  • szkolenia oraz rozwój zawodowy,
  • wyposażenie niezbędne do pracy na tym stanowisku,
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy.

Aplikacje zawierające list motywacyjny, CV prosimy składać na adres: Stolbud Pszczyna S.A., 43-200 Pszczyna, ul. Górnośląska 5b lub wysyłając na adres: rekrutacja.pszczyna@stolbud.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stolbud Pszczyna S.A. umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych
z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji”.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stolbud Pszczyna S.A. z siedzibą w Pszczynie, ul.Górnośląska 5b
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - nie dotyczy,
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu obecnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.,
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres obecnej i przyszłych rekrutacji,
5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody,
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.