ogłoszenie
stanowisko:

Elektryk

Firma:Anwis Sp. z o.o.
Treść ogłoszenia:

ELEKTRYK W DZIALE GŁÓWNEGO MECHANIKA

miejsce pracy: Włocławek

Opis stanowiska:
  • Nadzór i wykonywanie napraw instalacji elektrycznej w ramach posiadanych kwalifikacji i uprawnień
  • Wykonywanie napraw maszyn i urządzeń eksploatowanych w firmie
  • Wykonywanie napraw innych urządzeń elektrycznych
  • Prowadzenie nadzoru nad narzędziami ręcznymi o napędzie elektrycznym

 Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka
  • Ważne świadectwo kwalifikacyjne do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych
  • Zaświadczenie kwalifikacyjne do konserwacji w kategorii I WJK ( wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia , w tym specjalizowane, z operatorem podnoszonym wraz z ładunkiem) lub II WJK ( z wyłączeniem specjalizowanych) oraz urządzeń transportu bliskiego – mile widziane
  • Aktualne zaświadczenie kwalifikacyjne SEP w zakresie eksploatacji do 1kV

Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku ( w godz. 7-15 lub 8-16 )
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną
  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Dokumenty aplikacyjne (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres kadry@anwis.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz mojego wizerunku, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko (proszę wpisać nazwę stanowiska), prowadzonego przez Anwis Sp. z o. o. z siedzibą we Włocławku, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych oraz mojego wizerunku na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Informujemy, że Administratorem danych jest Anwis Sp. z o. o. z siedzibą we Włocławku, przy ul. Smoczej 16/18. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.