ogłoszenie
stanowisko:

Magazynier

Firma:Anwis Sp. z o.o.
Treść ogłoszenia:

MAGAZYNIER

miejsce pracy: Włocławek

Opis stanowiska:
  • Rozładunek i załadunek towaru
  • Rozkładanie towaru na magazynie, zgodnie z przypisaną lokalizacją
  • Skanowanie towaru
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Utrzymanie porządku na Magazynie
  • Udział w inwentaryzacjach
  • Obsługa wózka widłowego

 Wymagania:
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Magazyniera lub Pomocnika Magazyniera
  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych
  • Umiejętność pracy w zespole oraz umiejętności organizacyjne
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność

Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną
  • Świadczenia socjalne
  • Ciepły posiłek w okresie zimowym
  • Wsparcie ze strony Koordynatora Magazynu podczas okresu próbnego
  • Przyjazną atmosferę pracy

Dokumenty aplikacyjne (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres kadry@anwis.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz mojego wizerunku, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko (proszę wpisać nazwę stanowiska), prowadzonego przez Anwis Sp. z o. o. z siedzibą we Włocławku, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych oraz mojego wizerunku na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Informujemy, że Administratorem danych jest Anwis Sp. z o. o. z siedzibą we Włocławku, przy ul. Smoczej 16/18. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.