ogłoszenie
stanowisko:

Kierownik Działu Zapewnienia Jakości

Firma:Anwis Sp. z o.o.
Treść ogłoszenia:

KIEROWNIK DZIAŁU ZAPEWNIENIA JAKOŚCI

miejsce pracy: Włocławek

Opis stanowiska:
  • Odpowiedzialność za skuteczne funkcjonowanie w firmie systemu(ów) zarządzania jakością
  • Wbudowanie mechanizmów zapewnienia jakości wyrobów w poszczególne etapy: procesu produkcyjnego, pakowania wyrobów, transportu
  • Zdefiniowanie i wdrożenie wewnątrz firmy standardów dot. akceptowalnej jakości surowców wprowadzanych do procesu produkcji
  • Skuteczne wdrożenie w firmie wysokich standardów obsługi reklamacji (zarówno w PL jak i za granicami)
  • Monitoring standardów obsługi reklamacji firm konkurencyjnych i ciągłe doskonalenie wewnętrznych procesów
  • Monitoring zmian w regulacjach dotyczących standardów surowcowych jak i produktowych
  • Zarządzanie skutecznym funkcjonowaniem systemów zarządzania jakością (w tym przygotowanie do audytów, wdrażanie zaleceń po audytowych oraz podejmowanie działań korygujących w firmie)
  • Mierzenie skuteczności działania podległego działu jak i systemów jakości w firmie oraz podejmowanie działań zmierzających do poprawy jakości
  • Zarządzanie budżetem podległego działu
  • Dobór zespołu i rozwój podległych pracowników
  • Organizacja pracy podległego zespołu

 Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym związane z zarządzaniem jakością w firmie produkcyjnej potwierdzone wprowadzeniem skutecznych zmian
  • Doświadczenie w pracy z zaawansowanymi metodykami w zarządzaniu produkcją i jakością (TQM, Lean, 6 Sigma) mile widziane
  • Zdolność do wypracowania standardów i rozwiązań wraz z innymi managerami odpowiedzialnymi za obszary: produkcji, zakupów, gospodarki magazynowej, transportu, itd.
  • Znajomość regulacji i norm międzynarodowych dot. wyrobów i surowców stosowanych w branży
  • Zdolność do poruszania się w międzynarodowym środowisku:
  • i) dostawcy: standardy jakości, zasady reklamacji wad surowcowych,
  • ii) klienci międzynarodowi – reklamacje produktowe
  • Zdolność pracy w rozproszonej organizacji
  • Umiejętność identyfikacji potrzeb kompetencyjnych podległego zespołu
  • J. angielski w stopniu komunikatywnym
  • Sprawna praca z narzędziami informatycznymi (pakiet biurowy, narzędzia do komunikacji)
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę
  • Rozwój w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Odpowiedzialne, samodzielne stanowisko
  • Pracę pełną wyzwań
  • Szkolenia
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premie miesięczne
  • Wsparcie dyrektora pionu

Dokumenty aplikacyjne (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres kadry@anwis.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz mojego wizerunku, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko KIEROWNIK DZIAŁU ZAPEWNIENIA JAKOŚCI, prowadzonego przez Anwis Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych oraz mojego wizerunku na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Informujemy, że Administratorem danych jest Anwis Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku, przy ul. Smoczej 16/18. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.