ogłoszenie
stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta Zagranicznego

Firma:Anwis Sp. z o.o.
Treść ogłoszenia:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA ZAGRANICZNEGO

miejsce pracy: Włocławek

Opis stanowiska:
  • Obsługa Klientów zagranicznych
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Uczestniczenie w spotkaniach z Klientami
  • Prowadzenie analiz sprzedaży
  • Przygotowywanie dokumentów handlowych zgodnie z przyjętymi zasadami
  • Podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych dotyczących obszaru obsługi Klienta
  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientem i dbałość o najwyższe standardy obsługi Klienta
  • Współpraca z innymi Działami w firmie

 Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z Klientami – warunek konieczny
  • Dobrze rozwinięta umiejętność komunikacji
  • Umiejętność oceny istotności zadań oraz samodzielna praca
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych

Oferujemy:
  • Pracę pełną wyzwań w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w środowisku międzynarodowym
  • Umowę o pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną
  • Dodatkowe świadczenia z ZFŚS
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Szkolenia i wsparcie w trakcie pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy

Dokumenty aplikacyjne (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres kadry@anwis.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz mojego wizerunku, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA, prowadzonego przez Anwis Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych oraz mojego wizerunku na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Informujemy, że Administratorem danych jest Anwis Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku, przy ul. Smoczej 16/18. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.