ogłoszenie

Kierownik Regionu Sprzedaży na terenie województwa pomorskiego

Firma:Firma PETECKI

Wiodący producent stolarki okiennej i drzwiowej z PCV I ALUMINIUM

zatrudni pracownika na stanowisko:

Kierownik Regionu Sprzedaży
na terenie województwa pomorskiego

Opis stanowiska:

·         aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów w obszarze B2B

·         nadzór nad istniejącą siecią sprzedaży

·         realizacja założonych planów sprzedaży

·         doradztwo techniczno-handlowe

·         przygotowywanie dokumentacji i ofert handlowych

·         kontrola i analiza transakcji

·         współpraca w zakresie organizacji procesu logistycznego.

Wymagania:

·         wykształcenie wyższe – preferowane techniczne lub ekonomiczne

·         minimum 3 letnie doświadczenie handlowe w branży budowlanej, w kanale hurtowym, poparte sukcesami sprzedażowymi

·         doświadczenie w zarządzaniu siecią sprzedaży

·         dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

·         umiejętność efektywnej organizacji pracy

·         umiejętność prowadzenia negocjacji oraz nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji z klientami

·         odpowiedzialność, inicjatywa i dyspozycyjność

·         prawo jazdy kategorii B

·         doświadczenie w branży okiennej będzie dodatkowym atutem

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy w nowoczesnej i renomowanej firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i osiąganych wyników pracy
  • samochód służbowy
  • niezbędne narzędzia pracy

Aplikacje zawierające list motywacyjny, CV i aktualne zdjęcie prosimy składać na adres:

Petecki Investment Sp. z o.o., 62-730 Dobra, Chrapczew 26a

grzegorz.salek@petecki.eu

W tytule należy wpisać nr referencyjny: K/Z/06/18

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Zgodnie z art. 12 i 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) w związku z prowadzeniem procesu rekrutacji do pracy w PETECKI ENTERPRISES sp. z o.o. (dawniej PETECKI PPHU Ignacy Petecki) informujemy, że:

  Informacja

1.         1. Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest PETECKI INVESTEMNT sp. z o.o. (z siedzibą w Łodzi, 93-457 Łódź, ul. Rudzka 11/13, KRS 0000206084

2. Z 2. Administratorem, w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, można kontaktować się pisemnie na adres siedziby bądź pod adresem email : odo.investment@petecki.eu

3.         Dane osobowe kandydatów do pracy będą przetwarzane w celu:

a)         przeprowadzenia rekrutacji kandydatów do pracy.

b)        prowadzenia bazy danych potencjalnych kandydatów na potrzeby przyszłych rekrutacji.

4.         Podstawą do przetwarzania danych osobowych jest:

a)         konieczność podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy o pracy – w przypadku celu, o którym mowa w punkcie 3 a)

b)        zgoda osoby, której dane dotyczą - w przypadku celu, o którym mowa w punkcie 3 b)

5.         Podanie danych przez kandydatów do pracy konieczne do realizacji celów, do jakich zostały zebrane.

6.         Dane będą udostępniane następującym odbiorcom: Petecki Enterprises sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi oraz Petecki sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi.

7.         Administrator danych nie zamierza przekazywać danych osobowych kandydatów do pracy do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

8.         Dane kandydatów do pracy przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji wyżej określonych celów, tj. do momentu zakończenia rekrutacji - w przypadku celu, o którym mowa w punkcie 3 a) lub do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych - w przypadku celu, o którym mowa w punkcie 3 b).

9.         Kandydaci do pracy posiadają prawo żądania od Administratora Danych dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania oraz - z zastrzeżeniem przepisów prawa - usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, w przypadku przetwarzania na podstawie zgody - prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;

10.      Kandydaci do pracy mają prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

11.      Dane osobowe kandydatów do pracy nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.

Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prosimy o zamieszczenie w przesłanych dokumentach następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez firmę PETECKI INVESTMENT sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.”