stanowisko:

TECHNOLOG ALUMINIUM

Firma:Domix-P
Treść ogłoszenia:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie ofert handlowych dotyczących ślusarki aluminiowej
  • Sporządzanie ofert handlowych konstrukcji aluminiowych
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej konstrukcji do celów produkcyjnych
  • Monitorowanie procesów produkcyjnych pod względem jakości i wydajności
  • Planowanie i ogranizacja produkcji
  • Nadzór nad realizacją zleceń na budowie

Wymagania:

  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w opracowywaniu ofert
  • Umiejętność dokonywania pomiarów
  • Znajomość systemów
  • Znajomość programów: AUTOCAD, ALURONCAD oraz innych programów branżowych
  • Samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego oraz osiąganych wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: info@domix-p.pl