stanowisko:

DOMIX-P: PRZEDSTAWICIEL RYNKI ZAGRANICZNE

Firma:Domix-P
ogłoszenia:Firma DOMIX-P jest producentem stolarki PCV . W związku z rozwojem, w tym szczególnie działów eksportu naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy na teren Niemiec , Austrii , Francja, Włochy ...

OFERUJEMY:
  • dużą niezależność;
  • ciekawą pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • system wynagrodzenia składający się z części stałej i prowizyjnej;
  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków;
  • ofertę produktową dopasowaną do rynków niemieckiego i austriackiego.
WYMAGANIA:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego;
  • wykształcenie min. średnie;
  • doświadczenie we współpracy z klientami zagranicznymi;
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych;
  • duża dyspozycyjność związana z częstymi wyjazdami do Niemiec i/lub Austrii;
  • samodzielność, zaangażowanie, uczciwość, sumienność;
  • prawo jazdy kat. B.
OBOWIĄZKI:
  • pozyskiwanie klientów na terenie Niemiec , Austrii , Francja, Włochy ...
  • obsługa klientów;
  • współpraca z działem handlowym i produkcyjnym firmy;
  • tłumaczenie dokumentów na język niemiecki;
  • częste wyjazdy służbowe

W przypadku zainteresowania powyższą ofertą pracy, prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: info@domix-p.pl

lub pod numerem telefonu: 663-726-754

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"