Centrum wyszukiwania

osłony, bramy
OSŁONY - PRODUKTY GOTOWE
BRAMY - KRATY
OSŁONY - KOMPONENTY
systemy roletowe wewnętrzne
systemy roletowe zewnętrzne
systemy markiz
elementy systemowe osłon zewnętrznych
elementy systemowe osłon wewnętrznych
maszyny i narzędzia do osłon
systemy okiennic
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
TR-A Serwo Uniwersalna

TR-A Serwo Uniwersalna

Rol-Pas
Więcej informacji o firmie Rol-Pas

TR-A Serwo Uniwersalna

To jak na razie najbardziej wyspecjalizowane urządzenie z naszej oferty testerów. Winda służy do testowania i ustawiania rolet zewnętrznych. Wyposażona jest w uniwersalne uchwyty pneumatyczne, którymi steruje się z panelu dotykowego. Również wysokość i szerokość testowanej rolety ustawia się za pomocą panelu. Za napędy odpowiedzialne są serwosilniki co zapewnia dokładność i powtarzalność wymiarów. Winda posiada dwie belki poziome – górna ruchoma i dolna nieruchoma. Na obu zamocowane są automatyczne uchwyty, które są ze sobą zsynchronizowane (uchwyt górny i dolny przesuwa się na tę samą zadaną odległość). Dzięki wygodnym uchwytom oraz specjalnego programu, który przystosowany jest do testowania rolet, praca operatora staje się bardzo prosta i wygodna. Operator jest sam w stanie założyć i przetestować roletę, a dzięki zastosowaniu specjalnych zabezpieczeń, jego praca stała się bardziej bezpieczna. Podobnie jak w przypadku innych wind, wielkość windy nie jest dla nas ograniczeniem – na życzenie klienta możemy wyprodukować nawet bardzo duże windy.

Winda wykonana z profili aluminiowych. Wielkość windy uzależniona jest od maksymalnej wielkości produkowanej przez klienta rolety. Niezależnie od szerokości i wysokości całego testera, zawsze wykonujemy stabilne konstrukcje, wzmacniane w zależności od potrzeby. Odpowiednią stabilność zyskujemy również dzięki solidnemu montażowi do ściany, podłogi i ewentualnie do sufitu. Nasze windy wyposażone są w osłony wszystkich napędów w celu poprawienia bezpieczeństwa operatora urządzenia. Podobnie jest z doborem odpowiedniego napędu, który z kolei zależy od maksymalnego ciężaru rolety. Z tego względu każda winda wyceniana jest indywidualnie.


Zapytaj o produkt

Rol-Pas Inne produkty z tej kategorii

TR-A Serwo TR-A Max TR-S TR-A Stoły SRM do cięcia materiału

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Magnum RBH-01MAGNUM MS-60Automat do montażu rolet - Alu Light  350Magnum 4000Magnum 400RD216WAF / 216W-219WMagnum SV-P1Automat do montażu rolet - AluKap 350CP-01 NARZĘDZIE DO MONTAŻU ORAZ INSPEKCJI PLISMagnum 420Magnum 600Przyrząd do cięcia profili roletkowych