Centrum wyszukiwania

osłony, bramy
OSŁONY - PRODUKTY GOTOWE
osłony wewnętrzne
osłony zewnętrzne
rolety
aluminowe
PVC
drewniane
materiałowe screen
antywłamaniowe
żaluzje fasadowe
markizy
okiennice
moskitiery
OSŁONY - KOMPONENTY
BRAMY - KRATY
okna
drzwi
szkło
fasady, ogrody zimowe
dostawcy, akcesoria
maszyny, obróbka powierzchni

Szukaj:

Szukaj:
Roleta podtynkowa DK-RSP

Roleta podtynkowa DK-RSP

Fabryka Okien DAKO Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie DAKO

Rolety podtynkowe to rozwiązanie, które stosuje się przede wszystkim w nowo budowanych obiektach, choć możliwe jest zamontowanie rolet tego typu także w obiektach już istniejących (po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża).

Skrzynka rolety montowana jest od zewnętrznej strony okna pod powierzchnią elewacji, dzięki czemu jest niewidocznym elementem rolety. Czoło skrzynki roletowej pokrywa się dowolnym materiałem wykończeniowym (np. tynkiem lub klinkierem), co sprawia, że skrzynka roletowa wkomponowuje się w elewację budynku, stanowiąc integralną jej część.

Dostęp do skrzynki rolety w przypadku konieczności jej serwisowania lub konserwacji możliwy jest bez zakłócania prywtności domowników, ponieważ klapa rewizyjna rolety umiejscowiona jest od strony elewacji, na zewnątrz budynku.

System rolet podtynkowych zapewnia perfekcyjną izolację termiczną i akustyczną budynku. Ponieważ mechanizm rolety nie ingeruje w konstrukcję nadproża, okna lub drzwi to nie powoduje on dodatkowych strat ciepła a tym samym nie narusza bilansu energetycznego budynku.

Klapa rewizyjna umiejscowiona jest w skrzynce rolety na zewnątrz budynku, co pozwala na konserwację i serwisowanie rolety bez zakłócania prywatności domowników.W systemie DK-RSP, oferujemy również wersję rolety podtynkowej z moskitierą, zwijaną wraz z roletą do skrzynki roletowej.

W systemie rolet DK-RSP możliwe jest również zintegrowanie ich z moskitierą. Siatka przeciwinsektowa obsługiwana niezależnie od pancerza rolety umożliwia skuteczną ochronę przed owadami przy zachowaniu przepływu światła i świeżego powietrza do wewnątrz pomieszczenia.

·         W systemach tych oferujemy również wersję z moskitierą zwijaną wraz z roletą do skrzynki roletowej.

 


Zapytaj o produkt

Fabryka Okien DAKO Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

Roleta nadstawna DK-RNC Roleta nadstawna DK-RNB Roleta elewacyjna DK-RZO Roleta elewacyjna DK-RZP Roleta elewacyjna DK-RZS

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Termolux TL 1000Rolety fasadoweRoleta nakładana na oknoRoletyKraty ROLOWANERoleta standardowa i półokrągłaRoleta pcvRolety z pancerzem S_ONROaluplast RNR - Roleta Nakładana Round-line