Centrum wyszukiwania

osłony, bramy
OSŁONY - PRODUKTY GOTOWE
osłony wewnętrzne
osłony zewnętrzne
rolety
aluminowe
PVC
drewniane
materiałowe screen
antywłamaniowe
żaluzje fasadowe
markizy
okiennice
moskitiery
BRAMY - KRATY
OSŁONY - KOMPONENTY
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
SK system

SK system

PAGEN SP. Z O.O.
Więcej informacji o firmie PAGEN
Rolety zewnętrzne SK SYSTEM
Funkcjonalność
System adaptacyjny przeznaczony jest do stosowania w istniejących budynkach.Roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie lub w ościeży. Skrzynka jest wówczas elementem dekoracyjnym, dopasowanym do wyglądu budynku. Jednym z rozwiązań jest możliwość zastosowania moskitiery, zabudowanej w skrzynce roletowej (system Moskito). Zintegrowany system zapewnia niezależną pracę rolety i siatki przeciwinsektowej.
Budowa
Profile roletowe wykonane są z wysokogatunkowej blachy aluminiowej, pokrytej dwuwarstwową powłoką lakierniczą w systemie PUR-PA, charakteryzującą się podwyższoną odpornością na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych. Dzięki piance wypełniającej, profile odznaczają się dobrą izolacyjnością termiczną i dźwiękową.
W systemie tym oferujemy do wyboru dwa rodzaje skrzynek:
  • czworokątne w systemie SK,
  • okrągłe w systemie OWAL.
Skrzynki w systemie SK wykonane są podobnie jak profile roletowe z wysokogatunkowej blachy aluminiowej. Blacha ta posiada dwuwarstwowe powłoki lakiernicze w systemie PUR-PA.
Okrągłe, ekstrudowane skrzynki w systemie OWAL charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością i żywotnością, zapewniając jednocześnie wysoki stopień bezpieczeństwa i ochrony. Dzięki zastosowaniu zaokrąglonej nakładki na prowadnicę otrzymujemy estetycznie wyglądający i funkcjonalny system OWAL.
Komfort obsługi
Sterowanie roletami może odbywać się ręcznie lub poprzez napęd elektryczny połączony z systemem sterującym, pozwalającym na ich komfortową obsługę. Walory użytkowePrzemyślana konstrukcja rolet oraz odpowiednio dobrane materiały stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi. Ponadto doskonale izolują termicznie, pozwalając w znacznym stopniu obniżyć koszty ogrzewania zimą, natomiast latem zmniejszają w znacznym stopniu nagrzewanie się pomieszczeń. Połączenie z systemem Moskito zabezpiecza dodatkowo wnętrze budynku przed insektami i owadami, przy jednoczesnym zachowaniu dostępu światła i powietrza.
Certyfikaty
  • Elementy do produkcji rolet systemu Aluprof posiadają certyfikaty zgodności z odpowiednimi aprobatami technicznymi, dopuszczającymi je do powszechnego stosowania w budownictwie.
Więcej informacji tutaj

Zapytaj o produkt

PAGEN SP. Z O.O. Inne produkty z tej kategorii

Opoterm Termolux TL 1000 Integro Intermo (IT 2000) ST 2000

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

 Roleta elewacyjna rondoID2 SolarRolety zewnętrzne PODTYNKOWERolety zewnętrzne NADSTAWNEORDER JAKOŚCIIntegroRolety zewnętrzne Pilot 1 kanałowy