Centrum wyszukiwania

osłony, bramy
OSŁONY - PRODUKTY GOTOWE
osłony wewnętrzne
rolety
żaluzje
plisowane
pionowe
poziome
maty drewniane bambusowe
okiennice wewnętrzne
panele
usługi
osłony zewnętrzne
BRAMY - KRATY
OSŁONY - KOMPONENTY
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
Żaluzje poziome aluminiowe

Żaluzje poziome aluminiowe

Tasta Systemy Osłonowe Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie TASTA

Żaluzje pozwalają kontrolować kierunek i ilość wpadającego światła. Mogą być utrzymywane w płaszczyźnie okna dzięki napiętym linkom, co jest istotne szczególnie w oknach uchylnych. Poziome lamele wykonane są z lakierowanego aluminium szerokości 16 lub 25 mm. W ofercie firmy Tasta dostępne są dwa rodzaje żaluzji aluminiowych: klasyczne i kompaktowe.

Żaluzje poziome klasyczne montowane są na skrzydle okiennym, we wnęce i na wnęce okiennej. Sterowane są sznurkiem, którym podnosi i opuszcza się żaluzję oraz plastikowym pokrętłem służącym do regulacji kąta nachylenia lamelek.

Żaluzje poziome kompaktowe dzięki panelowej budowie i montażowi na skrzydle okna (blisko szyby) stają się ich integralnym elementem.

Firma Tasta wykorzystuje do produkcji żaluzji najgrubsze (z dostępnych) taśmy, w bogatej kolorystyce i mnogości rodzajów (gładkie, perforowane, przecierane, wzorzyste itp.) co pozwala na możliwość dopasowania ich do charakteru każdego wnętrza.

Żaluzje poziome zaciemniają pomieszczenie w około 75%. Należą do wyrobów najtrwalszych, przy prawidłowej obsłudze mogą bezawaryjnie służyć użytkownikom przez wiele lat.


Zapytaj o produkt

Tasta Systemy Osłonowe Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

Żaluzje panelowe Żaluzje pionowe Żaluzje plisowane - Plisy i Duette

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

FRONTONSTANDARD IIŻALUZJE WEWNĄTRZYBOWEŻaluzje od VertexVerticale PCVBAMBUS CLASSIC 50WertikaleŻaluzja drewniana 25 mm ANWIS