Katalog Produktów

osłony, bramy
OSŁONY - PRODUKTY GOTOWE
OSŁONY - KOMPONENTY
BRAMY - KRATY
garażowe
przemysłowe
szybkobieżne, systemy przeładunkowe
wjazdowe
ogrodzenia
kraty
systemy bram
akcesoria do bram
maszyny i narzędzia do produkcji
usługi
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
Brama typu ISO 45

Brama typu ISO 45

Novoferm Polska Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie Novoferm

Doskonały wybór:

Bramy segmentowe model iso 45:

Dwuwarstwowa brama ze stali ocynkowanej z panelami warstwowymi typu „sandwich” jest idealnym rozwiązaniem do garaży pojedynczych oraz podwójnych o szerokości od 2,250 do 5,000 mm.


Brama pokryta jest uszczelniającą powłoką pogodo-odporną, aby chronić garaż przed kurzem czy wilgocią. Bramy segmentowe Novoferm E® model iso 45 dostępne są z kasetonami poziomymi, panelami z sekcjami żłobkowanymi, dużymi kasetonami, w wersji płaskiej i płaskiej bezdeseniowej (patrz zdjęcia).Bezfreonowa, poliuretanowa pianka o grubości 45 mm pozwala na osiągnięcie doskonałego stopnia izolacji ciepła. Ponadto specjalna solidna, sztywna konstrukcja o niskiej odkształcalności pozwala na bezawaryjną i długoletnią eksploatację.

 

Obustronne zabezpieczenie przeciwko skutkom pęknięciom sprężyn oraz ocynkowane sprężyny skrętne sprawiają, że bramę zawsze otwiera i zamyka się lekko, nawet ręcznie. Cała konstrukcja spełnia najnowsze europejskie standardy bezpieczeństwa (normy EN).

 

Charakteryzująca się wysoką odpornością powierzchnia jest dostępna w deseniu woodgrain(drewnopodobny). Dodatkowo, model iso 45 dostarczany jest także jako brama płaska bez deseniu. Bramy płaskie bezdeseniowe dostępne są również w opcji z powierzchnią Złoty Dąb oraz jako „bramy do zaprojektowania”. Na poszczególnych sekcjach na zewnątrz i od wewnątrz bramy znajdują się specjalne profile uniemożliwiające zakleszczanie się palców.Podkład powlekany na stronie zewnętrznej dostępny jest w kolorze standardowej bieli zbliżonym do RAL 9016. Jeśli zainteresowani jesteście Państwo idealnym dopasowaniem bramy do koloru budynku, to możecie Państwo wybrać go z niemal wszystkich odcieni kolorów palety RAL. Podobnie jak w przypadku bram garażowychNovoPort®  ze standardowym napędem zintegrowanym, model iso 45 jest gwarancją najwyższego bezpieczeństwa, wygody eksploatacji oraz trwałości.Model iso 45 w skrócie:

  • D garaży domowych o szerokości od 2,250 mm do5,000 mm
  • Bramy dwuwarstwowe, z izolacyjną bezfreonową poliuretanową pianką o grubości 45 mm
  • Współczynnik przenikalności ciepła K = ok. 0,50 W/m²K (odpowiada ścianie o szerokości około 150 cm z cegły silikatowej)
  • na zewnętrznej i wewnętrznej ścianie bramy znajdują się specjalne profile uniemożliwiające zakleszczanie się palców oraz obustronne zabezpieczenia przeciwko skutkom pęknięciom sprężyn zgodnie z DIN EN 12604
  • na stronie zewnętrznej: podkład powlekany poliestrem, kolor standardowej bieli zbliżony do RAL 9016
  • na stronie wewnętrznej: podkład powlekany poliestrem, kolor szaro-biały zbliżony do RAL 9002
  • duży wybór deseni sprawia, że każda brama wygląda niepowtarzalnie
  • dostępne także w opcji „brama do zaprojektowania”
Novoferm Polska Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

Napęd 423 Bramy segmentowe. Bramy przemysłowe THERMO Bramy uchylne

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Bramy ogrodzeniowe posesyjne WIŚNIOWSKIRolokrataSystem Ogrodzeniowy Metal UnionBramy garażowe