Centrum wyszukiwania

okna
typy okien
dodatkowe wyposażenie
na dach
usługi
montaż
serwis, naprawa
szklenie
transport
renowacja stolarki
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
Montaż okna w warstwie izolacji.

Montaż okna w warstwie izolacji.

TONTOR ZPU
Więcej informacji o firmie TONTOR
Firma Tontor oferuje swoim klientom różne typy montażu okien - od tradycyjnych po najbardziej zaawansowane z użyciem najlepszych produktów dostępnych na rynku. Tontor współpracuje z firmą tremco Illbruck, która należy do czołówki europejskich producentów wyrobów do profesjonalnej ochrony i uszczelniania budynków. Wielokrotnie nagradzane i obejmowane licznymi patentami rozwiązania, głównie w obrębie montażu okien, są wspierane przez grupę doświadczonych doradców i ekspertów w swojej dziedzinie. 
 W obecnych czasach wielu architektów słusznie krytykuje zjawisko wnęki okiennej, które od dawna występuje w wielowarstwowych, mocno izolowanych ścianach zewnętrznych. Można go jednak uniknąć, jeżeli okno będzie umieszczone w płaszczyźnie systemu izolacyjnego, przed litą ścianą. System montażu okna wystającego, opracowany przez illbruck, jest niezwykle atrakcyjnym rozwiązaniem, oferowanym także przez firmę TONTOR. 
Jest to jedyny klejowy system, jaki przeszedł surowe testy. W systemie tym stosuje się dwa trójkątne profile. Rama montażowa, wykonana z materiałów z recyklingu, mocowana jest wokół okna. Eliminuje to konieczność stosowania ogólnie kłopotliwego systemu kotew we wrażliwych ścianach z izolacją cieplną. Nośność ramy jest całkowicie wystarczająca nawet w wypadku okien z szybami potrójnymi i nie wymaga użycia kotew. Uzupełnieniem systemu jest trójkrawędziowy klin izolacyjny. Do szybkiego i niezawodnego uszczelnienia okna należy używa się uniwersalnej taśmy uszczelniającej. 
Zapraszamy zatem Państwa do salonu na Warszawskiej 10 w Kaliszu, gdzie nasi pracownicy zapoznają Państwa z najlepszymi technikami montażu okien.

Zapytaj o produkt

Inne produkty z tej kategorii

Montaż okien PVC