Centrum wyszukiwania

okna
typy okien
standardowe
energooszczędne
dźwiękoszczelne
antywłamaniowe
obrotowe
gospodarcze
podawcze
zabytkowe
przesuwne
angielskie
przeciwpożarowe
oddymiajace
nietypowe
witryny
ścianki działowe
skandynawskie
holenderskie
dodatkowe wyposażenie
na dach
usługi
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
Okno WhiteLine ClassicArt

Okno WhiteLine ClassicArt

MAR-PLAST s.c.
Więcej informacji o firmie MAR-PLAST

Klasyczne okna o ponadczasowej linii 

Przedstawiamy nową linię okien WhiteLine ClassicArt dla osób ceniących harmonię i klasyczne piękno. Okna tej linii wyróżniają się wysokim standardem wyposażenia, funkcjonalnością i bardzo dobrą izolacją cieplną. 

Klasyka dobrego okna – system WhiteLine ClassicArt

Okno WhiteLine ClassicArt ze skrzydłem półzlicowanym o unikalnej geometrii, charakteryzuje najwyższa jakość wykonania, innowacyjne rozwiązania funkcjonalne, bezpieczeństwo oraz dbałość o oszczędność energii. Finezyjne kształty profili, szeroka gama kolorów, w tym drewnopodobnych i dodatków okiennych, a przede wszystkim precyzja wykonania, to elementy, które sprawiają, że okno WhiteLine ClassicArt zdecydowanie odróżnia się od innych dostępnych na rynku okien w klasie Premium atrakcyjnością i lekkością konstrukcji.

Okno WhiteLine ClassicArt to połączenie zaawansowanych, energooszczędnych rozwiązań funkcjonalnych z niepowtarzalną, finezyjną stylistyką oraz wyjątkową trwałością. Okno WhiteLine ClassicArt jest wyposażone w listwę podparapetową z uszczelką, która umożliwia prawidłowy i szczelny montaż parapetu wewnętrznego i zewnętrznego, zapewniając jeszcze lepszą izolację termiczną i akustyczną, co podnosi jego walory użytkowe. Specjalna uszczelka w listwie stanowi także dodatkową ochronę przed dostaniem się wody opadowej do wnętrza pomieszczenia.

Okno WhiteLine ClassicArt to propozycja dla osób, które poszukują energooszczędnego produktu w klasie Premium w atrakcyjnej cenie.


Zapytaj o produkt

MAR-PLAST s.c. Inne produkty z tej kategorii

Systemy okienno-drzwiowe Willingen Okno BlueLine PremiumArt Okno BlueLine Premium Okno BlueLine ComfortArt Okno BlueLine Comfort Okno WhiteLine ModernArt Okno WhiteLine Modern Okno WhiteLine Exclusive Okno WhiteLine Classic

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

ideal intertec 4000 Round lineOkno DECCO 70 LINECS 59Okna PCV CT70Okna drewniane - Solar 78GlobalOkna drewnianePE 78N, PE 78HIPONZIO PW 85WOODOkna w systemie Apollo Cold PONZIO PE 52