Centrum wyszukiwania

okna
typy okien
standardowe
energooszczędne
dźwiękoszczelne
antywłamaniowe
obrotowe
gospodarcze
podawcze
zabytkowe
przesuwne
angielskie
przeciwpożarowe
oddymiajace
nietypowe
witryny
ścianki działowe
skandynawskie
holenderskie
dodatkowe wyposażenie
na dach
usługi
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
Podnoszono-przesuwne drzwi balkonowe THERMO HS ALU

Podnoszono-przesuwne drzwi balkonowe THERMO HS ALU

Sokółka Okna i Drzwi S.A.
Więcej informacji o firmie Sokółka

Energooszczędne drzwi balkonowe podnoszono-przesuwne THERMO HS-ALU, to najlepszy sposób, żeby pozostając w domu znaleźć się blisko natury. Możliwość zastosowania znacznie większych wymiarów niż w oknach tradycyjnym potęguje wrażenie "otwartej przestrzeni", a wypełnione naturalnym światłem wnętrza stają się jasne co podnosi komfort mieszkania. To nowoczesne, praktyczne, wręcz idealne rozwiązanie w zakresie drzwi balkonowych tarasowych.

Odpowiednio dobrana grubość ramy oraz energooszczędne 3-szybowe pakiety pozwalają uzyskać współczynnik przenikania ciepła dla całych drzwi na poziomie Uw=1,00 W/m2K.

Drewno, z którego produkowane są okna – poddawane jest bardzo dokładnej selekcji. Tarcica stosowana do produkcji okien jest starannie suszona. Usuwane są wszelkie wady anatomiczne drewna – takie jak sęki, zawoje czy skręt włókien. 

W przypadku linii THERMO HS ALU grubość ramy łącznie z aluminium wynosi 206mm, natomiast skrzydła 91,5mm. Do produkcji okien używamy głównie drewna sosnowego, meranti lub dębu.

Drzwi balkonowe podnoszono – przesuwne linii THERMO HS ALU posiadają dodatkowe zabezpieczenie ramy drewnianej przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, w postaci aluminiowej nakładki montowanej na ramę, od strony elewacji.

Kluczowym atutem drzwi balkonowych podnoszono – przesuwnych jest ich funkcjonalność. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne dają możliwość uzyskania bardzo dużych przeszkleń, co w wyjątkowy sposób podkreśla akcenty architektoniczne. Zamknięte drzwi wyglądają estetycznie i przepuszczają dużo światła, otwarte drzwi nie zabierają przestrzeni wnętrza, gdyż skrzydło przesuwa się równolegle względem drugiego. System zapewnia wygodne i ciche użytkowanie z użyciem minimalnej siły, a niski próg podłogowy stanowi prawie płaskie przejście z wewnątrz na zewnątrz i tworzy przestrzeń bez barier architektonicznych - bardzo proste rozwiązanie w celu zapewnienia większej wygody lub przystosowania mieszkania do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Dla większego komfortu oraz czerpania radości z otwartej przestrzeni i naturalnego światła drzwi balkonowe podnoszono – przesuwne THERMO HS i THERMO HS-ALU mogą być w pełni automatyczne. W przypadku zastosowania napędu do systemów podnośno-przesuwnych w sposób automatyczny i niezawodny można kontrolować położenie skrzydła. Sterowanie napędem odbywa się za pomocą klawisza umieszczonego w klamce lub z przenośnego pilota. Dla bezpieczeństwa i komfortu użytkowania system posiada ochronę przed zakleszczeniem i możliwość obsługi manualnej w przypadku braku prądu. Dodatkową zaletą napędu jest także możliwość zaprogramowania 10 minutowej automatycznej wentylacji pomieszczenia, co zapewni stały i systematyczny dostęp świeżego powietrza to pomieszczenia.

 

Gwarancja

- 5 lat - montaż przez autoryzowane ekipy montażowe
- 3 lata - montaż przez ekipy nieposiadające autoryzacji

 


Zapytaj o produkt

Sokółka Okna i Drzwi S.A. Inne produkty z tej kategorii

Podnoszono-przesuwne drzwi balkonowe THERMO HS

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

System SL 600/900okna NT 52Drzwi podnoszono-przesuwne HST Okno przesuwne HSOkna Przesuwne HOMAXSYSTEMY PRZESUWNE ESKA LINE - OKNA PRZESUWNEOkna-drzwi podnoszono-przesuwneHS-SPEED Limiter