Centrum wyszukiwania

okna
typy okien
standardowe
energooszczędne
dźwiękoszczelne
antywłamaniowe
obrotowe
gospodarcze
podawcze
zabytkowe
przesuwne
angielskie
przeciwpożarowe
oddymiajace
nietypowe
witryny
ścianki działowe
skandynawskie
holenderskie
dodatkowe wyposażenie
na dach
usługi
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
Okna przesuwne WIŚNIOWSKI

Okna przesuwne WIŚNIOWSKI

WIŚNIOWSKI spółka z o.o. S.K.A
Więcej informacji o firmie Wiśniowski
Okna aluminiowe przeznaczone są do użytku w budynkach prywatnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej.Okna aluminiowe dzielimy:
  • ze względu na rodzaj profili na: wykonane z profili bez przegrody termicznej oraz wykonane z profili z przegrodą termiczną,
  • ze względu na ilość skrzydeł na jednoskrzydłowe oraz dwuskrzydłowe (dotyczy okien otwieranych),
  • ze względu na sposób otwierania drzwi dzielimy na stałe, rozwierane, uchylne, rozwierano-uchylne, uchylno-przesuwane oraz podnoszone i przesuwane.
 Okna aluminiowe podnoszone produkowane są w systemie bez przegrody termicznej Copal,  rama skrzydła i ościeżnicy wykonana jest z kształtowników aluminiowych jednokomorowych bez przegrody termicznej o głębokości 40 [mm]. W oknie element ruchomy przesuwany jest na część stałą okna. W przypadku, gdy ciężar elementu ruchomego okna przekracza 7 kg okno wyposażone jest w siłownik.

Okna są wypełnione szybą pojedynczą bezpieczną. Rama skrzydła i ościeżnica malowane są proszkowo. Uszczelnienie skrzydła okna na całym obwodzie za pomocą szczotek. Szyba zamontowana za pomocą uszczelki gumowej. Wypełnienie stanowi szyba pojedyncza bezpieczna 6,4 mm.

 Okna aluminiowe przesuwane produkowane są w systemie bez przegrody termicznej Aluprof MB23P,  rama skrzydła i ościeżnicy wykonana jest z kształtowników aluminiowych jednokomorowych bez przegrody termicznej. Cechą charakterystyczną systemu okien przesuwanych MB-23P są bardzo ekonomiczne profile skrzydeł i ościeżnic, o szczególnie ciekawym zaokrąglonym wyglądzie profilu skrzydła. Głębokość konstrukcyjnakształtowników okna wynosi: 53 mm (ościeżnica) i 23 mm (skrzydło). Wypełnienie stanowi szyba pojedyncza bezpieczna, a dobierana jest w zależności od wielkości skrzydeł : od 6 mm do 8 mm ( klejona lub hartowana ). Szyby montowane są za pomocą specjalnych uszczelek przyszybowych.

Zapytaj o produkt

WIŚNIOWSKI spółka z o.o. S.K.A

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Okna podawcze i przesuwne WIŚNIOWSKIPodawcze aluminium i pcvOkno podawcze z przeciwwagąOkna podawcze wewnętrzneOkienka podawczeOKNO KASOWE - WITRYNA Z MODUŁEM DO OBSŁUGI OSÓB NA WÓZKUPBI 50N