Centrum wyszukiwania

okna
typy okien
standardowe
energooszczędne
dźwiękoszczelne
antywłamaniowe
obrotowe
gospodarcze
podawcze
zabytkowe
przesuwne
angielskie
przeciwpożarowe
oddymiajace
nietypowe
witryny
ścianki działowe
skandynawskie
holenderskie
dodatkowe wyposażenie
na dach
usługi
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
ALUMINIOWE SYSTEMY ZEWNĘTRZNE

ALUMINIOWE SYSTEMY ZEWNĘTRZNE

Fabryka Okien DAKO Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie DAKO

 ALUMINIOWE SYSTEMY ZEWNĘTRZNE

Okna aluminiowe DAKO produkowane są z systemów zewnętrznych z przegrodą termiczną.Są to nowoczesne systemy aluminiowe, służące do wykonywania wymagających izolacji termicznej i akustycznej elementów architektonicznych zabudowy zewnętrznej. DAKO posiada w swojej ofercie kilka rodzajów systemów zewnętrznych, różniących się pod względem parametrów technicznych i wzornictwa. Systemy te potocznie nazywane są "aluminium ciepłym".

 

Wszystkie oferowane przez DAKO systemy zewnętrzne idealnie nadają się do produkcji okien aluminiowych. Charakteryzują się niską wartością współczynnika przenikania ciepła U dzięki zastosowaniu przekładek termicznych oraz specjalnych uszczelek.

System MB-60 charakteryzuje się niską wartością współczynnika przenikania ciepła U dzięki zastosowaniu przekładek termicznych i uszczelek.

Cechą charakterystyczną systemu jest jego ścisłe powiązanie z systemami drzwiowymi MB-45 i MB-70. Kształt profili pozwala uzyskać smukłe i wytrzymałe konstrukcje okien. Istnieje możliwość gięcia profili, m.in. ościeżnic, skrzydeł i przewiązek, co umożliwia wykonanie różnego rodzaju łuków oraz konstrukcji łukowych.

System MB-70 charakteryzuje się rewelacyjnie niską wartością współczynnika przenikania ciepła U dzięki zastosowaniu specjalnych przekładek termicznych i uszczelek. Ma to duże znaczenie w dobie rosnących wymagań w zakresie gospodarowania energią i ochrony środowiska.

W systemie zastosowano profilowane przekładki termiczne z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. Oferowany kształt przekładek zwiększa sztywność profili w stosunku do przekładek płaskich oraz ułatwia odwodnienie kształtowników zapewniając tym samym właściwą izolację termiczną w każdych warunkach atmosferycznych. Przekładki termiczne stosowane w oknach posiadają dodatkowo uszczelnienie na styku kształtownika i przekładki oraz występy dzielące komorę pomiędzy kształtownikami aluminiowymi wewnętrznym i zewnętrznym na trzy części.

System MB-59S służy do wykonywania wymagających izolacji termicznej i akustycznej elementów zabudowy zewnętrznej, w szczególności różnych typów okien

Prawie wszystkie kształtowniki okienne mają konstrukcję trzykomorową, gdzie centralną komorę stanowi komora izolacyjna pomiędzy przekładkami termicznymi. Dzięki takiemu rozwiązaniu udało się uzyskać smukłe, ekonomiczne oraz sztywne profile. System połączeń za pomocą przekładki termicznej pozwala na stosowanie profili dwukolorowych - innych wewnątrz, innych na zewnątrz elewacji.Jedną z podstawowych zalet systemu MB-59S jest duża swoboda w doborze okuć i sposobów ich mocowania.
Istotnym walorem tego systemu jest również możliwość gięcia profili i wykonywania różnego rodzaju łuków oraz konstrukcji łukowych.

W ramach tych systemów realizujemy

  1. Okna rozwierno-uchylne
  2. Okna obrotowe
  3. Okna uchylno-przesuwne
  4. Okna o nietypowych kształtach

Zapytaj o produkt

Fabryka Okien DAKO Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

ŚWIETLIKI DACHOWE ALUMINIOWE SYSTEMY WEWNĘTRZNE NIETYPOWY KSZTAŁT SYSTEMY FASADOWE

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Okna narożnikoweOkna w systemie MonoblockDrzwi Tarasowe Podnoszono - Przesuwne HS FitDrzwi Tarasowe Podnoszono - Przesuwne HS PVCNietypowe kształty i rozmiarySLIDING 900 TTDrzwi tarasowe Harmonijkowe