Centrum wyszukiwania

okna
typy okien
standardowe
energooszczędne
dźwiękoszczelne
antywłamaniowe
obrotowe
gospodarcze
podawcze
zabytkowe
przesuwne
angielskie
przeciwpożarowe
oddymiajace
nietypowe
witryny
ścianki działowe
skandynawskie
holenderskie
dodatkowe wyposażenie
na dach
usługi
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
OKNA HOLENDERSKIE - ESKA LINE

OKNA HOLENDERSKIE - ESKA LINE

ESKA OKNA
Więcej informacji o firmie ESKA OKNA
System ESKA LINE S3000NL jest to system o głębokości zabudowy 114mm. Obejmuje on szeroki asortyment wysokiej jakości ram okiennych i drzwiowych o wyrafinowanym wzornictwie holenderskim. Okna te muszą spełniać specjalnie, rygorystyczne wymagania. Ten nowoczesny system ram przeznaczony jest dla typowej architektury holenderskiej, a więc doskonale nadaje się zarówno dla nowoczesnej, jak i klasycznej architektury.

 

ESKA LINE S3000NL może zostać zastosowana, niezależnie od stylu architektonicznego, w  każdej nowej budowie, renowacji czy remoncie. Stwarza ona więcej harmonijnych rozwiązań dla Ciebie i Twojego otoczenia.

 

Okna ESKA LINE S3000NL przystosowane są do ciężkiego klimatu i nieprzyjaznych warunków atmosferycznych. Profile te wykonane są z wysokiej jakości komponentów, odporne są na odbarwienia, blaknięcie i uderzenia

 

Profile z PVC charakteryzują się wysoką izolacją w porównaniu do innych systemów okiennych i drzwiowych. Profile ramy ESKA LINE S3000NL składają się z kilku komór i cechują się dobrym uszczelnieniem profili. Zapewnia to optymalną izolację termiczną i akustyczną. Dobra izolacja termiczna obniża rachunki za energię, a podwyższona izolacja akustyczna niepokojące hałasy z zewnątrz pozostawia poza naszym zasięgiem.

Zapytaj o produkt

Inne produkty z tej kategorii

okno RENOWACYJNEBLOCKPROFILE NLOkna Holenderskieokno VEKA NLCharacter-Design Character-Design