Centrum wyszukiwania

okna
typy okien
standardowe
energooszczędne
dźwiękoszczelne
antywłamaniowe
obrotowe
gospodarcze
podawcze
zabytkowe
przesuwne
angielskie
przeciwpożarowe
oddymiajace
nietypowe
witryny
ścianki działowe
skandynawskie
holenderskie
dodatkowe wyposażenie
na dach
usługi
drzwi
dostawcy, akcesoria
osłony, bramy
szkło
fasady, ogrody zimowe
maszyny, obróbka powierzchni

Szukaj:

Szukaj:
Bramy garażowe segmentowe i uchylne

Bramy garażowe segmentowe i uchylne

BROS Producent Okien i Drzwi PCV i Aluminium
Więcej informacji o firmie BROS

Obok okien i drzwi zewnętrznych balkonowych oraz wewnętrznych o wysokich parametrach termoizolacyjnych w ofercie posiadamy bramy garażowe: segmentowe, uchylne oraz dwuskrzydłowe na zawiasach, renomowanych firm m.in. KRISPOL. Montujemy również napędy elektryczne do naszych bram.

 

 Oferujemy najwyższej jakości bramy segmentowe, które zapewniają wieloletni komfort użytkowania. To rozwiązanie nowoczesne i zarazem praktyczne, gdyż bramy nie zabierają miejsca przed garażem. Dzięki bogatej kolorystyce oraz trzem rodzajom paneli spełnią też oczekiwania estetyczne klientów. Ponadto bramy wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami termoizolacyjnymi dzięki temu, że posiadają panel o grubości 0,4 mm, dodatkowo pokryty blachą o grubości 04, mm i wypełniony pianką poliuretanową o gęstości 43,3 kg/m3. Na obwodzie bramy i pomiędzy jej segmentami znajdują się uszczelki, które poprawiają izolacyjność termiczną. Dodatkowym zabezpieczeniem jest kształt segmentów, który wyklucza przypadkowe przygniecie palców.

Brama jest otwierana pionowo do góry, dzięki czemu nie zajmuje miejsca na podjeździe i auto może podjechać bezpośrednio pod nią. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza gdy wjazd do garażu jest usytuowany blisko ruchliwej ulicy, wówczas znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa. Bramę można otwierać na dwa sposoby – ręcznie lub automatycznie, z zastosowaniem jednego przycisku. W skład zestaw wchodzi specjalny nadajnik z kodem zmiennym lub pilot z automatyczną transmisją niepowtarzalnego kodu, która zabezpiecza przed otwarciem garażu przez osobę niepowołaną.


Zapytaj o produkt

BROS Producent Okien i Drzwi PCV i Aluminium

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

REDAN GENEOSUPERIAL (okna, witryny)KÖMMERLING 76 ADOkno NorskStilALU Future Line Star 90Okno energooszczędneOkna o wspolczynniku do K<0>Profil Tyskie OknoMAXTHERMPETECKI FUTURE Design 86 MDKAMEX ALPHALINE  90+Vigo